Hücum hattına yaptığı takviyelerle yeniden taraftarlarına şampiyonluk hayali kurdurmaya başlayan Fenerbahçe, gece yarısı operasyonu ile Dusan Tadic'i de kadrosuna katmıştı. Sarı lacivertlilerin şimdiki hedefi ise kale oldu. Bir süredir görüşmelerde bulunulan Dinamo Zagreb'in file bekçisi Dominik Livakovic anlaşan yönetim, kulübüyle de el sıkıştı. Yıldız kaleci kısa süre içerisinde İstanbul'a gelecek.

1680166953583-dominik-livakovic

Transfer bombaları patlıyor

Bu yaz döneminde yaptığı takviyelerlde adından söz ettiren Fenerbahçe, yeni sezonda ezeli rakiplerini geride bırakmadakta kararlı. Bunun için ilk olarak Ryan Kent'İ renkleirne bağlayan Kanarya'nın bir sonraki hemlesi Edin Dzeko olmnuştu. Beşiktaş ile görüşmeye gelen Djiku'yu renklerine bağlayan yönetim yerli rotasyonu için de Umut'a imza attırmıştı. Polonyalı Syzmanski de sezonun en yüksek bonservisli satın alması olarak kayıtlara geçti. Gece yarısı ise Beşiktaş'ın ilgilendiği ve transferine kesin gözle bakılan Dusan Tadic özel uçakla İstanbul'a geldi.

fenerbahceye_sok_livakovicin_yeni_adresini_duyurdular_1685382003_7444

Altay memnun etmedi

İsmail Kartal'ın takıın başına getirilmesi sonrasında transfer operasyonuna devam eden Fenerbahçe'de kaleci Altay'ın performansı hazırlık karşılaşmaları itibarıyla taraftarların hoşuna gitmedi. Yeirne daha deneyimli ve önemli bir isim alınması beklenen 25 yaşındaki eldiven sosyal medyada sıkça eleştirildi. Altay'a gelmesi muhtemel teklifler konusunda bekleyiiş var.

148801

Livakovic listeye girdi

Kaleci konusunda sıkıntı yaşayan Fenerbahçe'nin yeni adayı belli oldu. Daha önce Manchester United ve Villarreal'in de ilgilendiği Dominik Livavkovic için görüşmeler başladı. Hırvatistan'ın başkent temsilcisi Dinamo Zagreb ile masaya oturuldu. Yönetimin 10 milyon euro üzerinden başlayan pazarlıklarda 9 milyon euro vermeyi kabul ettiği öğrenildi.

dominic-livakovic-nereli-kac-yasinda-hangi-takimda-oynuyor-dominic-livakovic-kimdir-2

8 kupa kazandı

2016'dan bu yana Dinamoz Zagreb forması giyen Dominik Livakovic, takımın kaptanlığını da yapıyor. 28 yaşındaki kaleci, takımıyla 6 Hırvatistan ligi ve 2 Hırvatistan Kupası kazandı. Kariyerinde 392 maça çıktı. 390 gol yedi ve 159'unda kalesini rakiplere kapatmayı başardı. Ülkesini de 45 müsabakada temsil etti.