Bu sezon şampiyonluk için adeta gemileri yakan Fenerbahçe'de yönetim bir transferi daha sonlandırmak üzere. Daha önce beş futbolcuyla anlaşan Kanarya'da dünya yıldızı seviyesindeki transferin sonuna gelindi. Livakovic ile anlaşan sarı lacivertlilerde sıra Dinamo Zagreb'e geldi. Hırvat ekibiyle de kısa sürede anlaşılarak el sıkışılmak isteniyor. 28 yaşındaki kaleci de kısa süre içerisinde kampa katılacak. Detaylar haberimizde yer alıyor.

Altay yolcu!

Fenerbahçe'de transferin gündemini yerli file bekçisi Altay Bayındır oluşturuyor. Ayrılması muhtemel isimlerin başında gelen yıldız file bekçisinin Avrupa'dan teklif gelmesi halinde gönderiliyor. Kızılyıldız karşısındaki performansıyla da hayal kırıklığı yaratan 25 yaşındaki eldivenin gidişine izin verilecek. Şu ana kadar resmi boyuta ulaşmayan önerilerin resmia aşamaya gelmesi bekleniyor.

Beş yıldız imzaladı

Fenerbahçe bu sezon çok arzuladığı şampiyonluğa ulaşmak adına birbirinden önemli beş ismi kadrosuna kattı. Glasgow Rangers'tan ayrılan Ryan Kent ilk hamle oldu. Inter ile kontratının sonuna gelen Edin Dzeko'nun da tercihi sarı lacivertlilerdi. Beşiktaş'ın da devrede olduğu Alexander Djiku için girişimde bulunan Kanarya, transferin kazananıydı. Umut Nayir takviyesi ile yerli rotasyonu sağlama alındı. Son imza ise Sebastian Szymanski'den geldi.

Sırada kale var

Yeni sezon yapılanmasını sürdüren Fenerbahçe'de sıra kaleye geldi. Bir süredir gündemde yer alan Dominik Livakovic için daha önce girişimde bulunan Fenerbahçe'nin yanı sıra Villarreal de devredeydi ancak İspanyol ekibi elendi. Yönetim, 6 milyon euro bandında gerçekleşen pazarlıklarda Hırvat ekibiyle anlaşmaya çok yakın. 28 yaşındaki kaleci de el sıkışılması halinde İstanbul'a gelecek.

64b200e980a0323b289c2773

Paylaşım yaptı, kaldırdı

Hırvat medyasına göre Dominik Livakovic, takımdan ayrılmaya hiç bu kadar yakın olmamıştı. Kulüpler arasında bu gelişmeler yaşanırken 28 yaşındaki file bekçisi Instagram’dan, havalimanında olduğu bir fotoğraf paylaştı. Ancak Livakovic çok kısa süre sonra bu fotoğrafı kaldırdı.