Fenerbahçe Galatasaray tek maç satın al özelliği ile evde ailenizle birlikte derbi keyfini yaşama fırsatını kaçırmayın! Sadece yapmanız gereken beIN sports tek maç satın alma özelliği ile söyleyeceğimiz adımları uygulamak. Böylelikle derbi tek maç satın al işlemi ile beIN sports ve beIN Connect üzerinden de Fenerbahçe Galatasaray derbisini canlı bir şekilde izleyebilirsiniz. Peki 2023 bein sports tek maç satın alma paketleri ne kadar, nasıl alınır? İşte 2023 Digiturk, Lig TV tek maç satın alma fiyatları!

Fenerbahçe Galatasaray Tek Maç Satın Al 2023

Tek maç satın alma işlemi telefon numarasıyla ulaşılarak ya da online işlemler üzerinden halledilebilir.  beIN Sports'ta yayınlanan maçları takip edebilmek adına aşağıda aktarılan satın alma opsiyonlarından faydalanabilirsiniz . Süper Lig’teki maçları TOD Paketleri ile internetten tek maç alarak hemen izleyebilir veya İzle Öde seçeneği ile TV üzerinden dilediğiniz tek maçı satın alabilirsiniz.

1) Digiturk sitsinden Online İşlemler’ı tıklayın.

2) 0 212 473 73 73 numaralı DIGITURK Müşteri Hizmetleri'ni arayın ve sesli yanıt sistemini takip ederek siparişinizi verin.

fbgstekmac (1)

2023 Tek maç satın alma fiyatları 

  • Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray arasında oynanan derbi maçı fiyatı: 99 TL
  • Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray ve diğer Spor Kulüpleri arasında oynanan maç fiyatları: 77 TL
  • Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray dışında yer alan tüm takımlar arasında oynanan tüm maç fiyatları: 37 TL

Fiyatlar maç başına olup, fiyatlara KDV dahildir.

Not: Günün maçını izlemek istiyorsanız, maçın başlama saatinden 30 dakika öncesine kadar beIN Sports paketlerinden birine üye olmak veya maç siparişinizi vermelisiniz.