Fenerbahçe'den Galatasaray'a transfer çalımı. Süper Lig'de şampiyonluk kadar transfer de çalımlar etkili oluyor. Galatasaray'ın imza için anlaştığı ve gelmesi an meselesi olan yıldız isim için Fenerbahçe devreye girdi. Gelen bilgilere göre Fenerbahçe bir adım önde.

Fenerbahçe transferde durmuyor!

Edin Dzeko transferiyle transfer sezonunun nasıl geçeceğini bilmeyen yoktur. Ancak Fenerbahçe'de teknik direktör sorunları da bitti. Teknik direktör olarak camianın ismi İsmail Kartal resmi olarak açıklandı. Hac görevi için Hacda bulunan İsmail Kartal ilk gün vazivesini gerçekleştirip ilk uçakla İstanbul'a geldi. Yarın kulübe girerek çalışmalara başlayacak.

İlk oynatan oydu! Arda Güler kalışında etkili olabilir!

Fenerabhçe teknik direktör problemi çözer çözmez ikinci gelişme Arda Güler kalacak mı gidecek mi sorusuna yanıt arıyor. Arda Güler için oynatma garantili Sevilla imza şamasına geldiği iddia edilmişti. Ancak teknik direktör İsmail Kartal'ın ilk oynattığı oyuncu olan Arda Güler kalışında İsmail Kartal'ın çaba göstereceği öğrenildi. Ancak son görüşme sonrası Arda Güler takımdan ayrılırsa da artık Fenerbahçe taraftarı kalmasını istememe haddine geldiği öğrenildi.

Fenerbahçe Galatasaray'a çelme taktı!

Hem Okan Buruk'un hem Galatasaray'ın en çok istediği transferde sona yaklaşıldığı açıklanmıştı. Ancak gece yarısı o tranferde de sürpriz bir adım yaşandı. 

Son dakika Mert Müldür için Fenerbahçe devrede!

mert

Son dakika transferde Fenerbahçe Mert Müldür ile anlaştığı iddia edildi. Galatasaray'ın istediği yıldız isim için Fenerbahçe her konuda anlaştığı iddia ediliyor.

Sözlü olarak anlaştı, gözler Sassuolo'da

merts

Fenerbahçe yönetimi Mert Müldür'le her konuda anlaştı. Sassuolo kulübü ise Galatasarayla aynı miktar ödemek isteyen Fenerbahçe'ye biraz daha bonservis artırımı istiyor. Sassuolo kulübü MErt Müldür için 7 milyon Euro veren alır derken, Fenerbahçe ve Galatasaray'ın yıldız oyuncu için 4 milyon Euro bonserviste direndiği öğrenildi.

Sassuolo açıkladı! Avrupa'dan teklif var!

Sassuolo son dakika olarak Mert Müldür takımda kalacak mı sorusuna cevap geldi. Sassuolo kulübü Mert Müldür için Galatasaray ve Fenerbahçe devrede. Ancak Avrupa'dan onu isteyen kulüpler var. İstediğimiz bonservisi ödeyen Mert müldür'ü alacak açıklaması yaptı.