Fenerbahçe genç dünya starının peşine düştü. Fenerbahçe başkanı Ali Koç'un bitirin olarak talimat verdiği yeni transferde sürprizler var. İşte Fenerbahçe'nin yıldız transferinin detayları.

Fenerbahçe transferde son dakika sürprizi. Sarı Lacıvertli takımda yeni bir yıldız adayına resmen talip oldu. Fenerbahçe teknik direktörü Ali Koç'un alalım yüksek bonservis fiyatına satarız dediği yıldız isim için resmi teklif yapıldı. İşte Fenerbahçe'nin yeni starının maliyeti ve transfer ısrarı.

Fenerbahçe'de son dakika transfer

Fenerbahçe transferde durmuyor. Dünyaca ünlü yıldızlarla kurulu bir kadro kuran Fenerbahçe hem stoper hem hücumda muhteşem isimleri Türkiye getirirken bu sefer genç bir star için kolları sıvadı. Sabah saatlerinde büyük bir sürpriz olurken Fenerbahçe resmi olarak transferde oyuncuyla iletişim kurdu.

Fenerbahçe genç yıldız getiriyor!

Fenerbahçe Danimarkalı 24 yaşındaki yıldız ismi getirmek için her yolu deneyecek. Hem Ali Koç yakın çevresi hem de yönetiminin alırsak büyük iş yaparız ve yüksek miktarda bonservisle satarız dediği genç orta sahayı renklirine bağlamak istiyor!

Hjulmand için artık resmi teklif masada!

morte

Fenerbahçe Lecce'de forma giyen Hjulmand'a resmen talip oldu. Pedro için Lecce kulübüyle süren görüşmeler olumlu sonuçlandı. Fenerbahçe Lecce ile Pedro konusunda anlaşırken sürpriz bir transfer atağı geldi. Eski Fenerbahçeli Brian Nielsen'in menajerliğini yaptığı Hjulmand'e resmen talip oldu. Pedro Lecce transfer olursa Hjulmand'da Fenerbahçe'ye bonservis vermeden ve para kazanmak için büyük bir jest yapacak ve Hjulmand Fenerbahçe forması giyecek.

10 milyon Euro ödeyecek!

Josef de Souza Galatasaraylıları kızdırdı! Josef de Souza Galatasaraylıları kızdırdı!

zs

Elinde sıcak para olan Fenerbahçe istediği her oyuncuyu alabilir. Fenerbahçe Lecce'ye Morten Hjulmand için 10 milyon Euro ve Joao Pedro'yu teklif etti. 170 bin Euro transfer olduğu Lecce'de muhteşem performans bırakan Morten Hjulmand 36 maça çıktı ve 5 asist yaptı. 

Lecce 24 yaşındaki yıldız Danimarkalı için 10 milyon Euro sıcak bakıyor. Eğer oyuncu Morten Hjulmand Fenerbahçe ile sözleşme imzalamazsa Ocak ayında bedava imza atabilir ve Haziran ayında takına katılabilir.