Transferin en hızlı takımları arasında yer alan Fenerbahçe, gelen 5 gollü galibiyet de kesmedi. Transfer çalışmalarını sürdüren Sarı lacıvertli kulüp son dakika transferde dev atağa kalkıyor. Fenerbahçe transferde sürprizlerine devam edecek. Ekambi transferini bitirmek isteyen Fenerbahçe yıldız isimle anlaşsa da imzalamama sebebi belli oldu!

Fenerbahçe Güney Amerkikalı yıldızın peşinde!

Fenerbahçe, yeni bir transferler bir dünya starı daha getirmek istiyor. Özellikle Fenerbahçe, yaptığı transfer ve oyunla muhteşem bir performans sergilemişti. Ancak bu sezon hiç hata yapmak istemeyen Fenerbahçe dünyaca ünlü bir hücumcu daha renklerine katacak. Fenerbahçe bundan sonra yapacağı 6 numara sonrası hücumda bir süperstar daha forma giyecek ve lige öyle başlayacak.

Güney Amerikalı yıldızla görüşmeler sürüyor!

Fenerbahçe, güney Amerikalı bir yıldız için tüm şartları zorluyor. Ekambi transferi sözlü olarak anlaşsa da Güney Amerkikalı yıldızdan gelecek karara göre Fenerbahçe transfer yapacak. Eğer Güney amerikalı isim olmazsa Fenerbahçe Ekambi renklerine bağlayacak.

Fenerbahçe'nin istediği isim Felipe Anderson!

Fenerbahçe Lazio'nun Brezilyalı sağ kanat oyuncusu Felipe Anderson ile ilgileniyor. Ekambi transferini Felipe Anderson için bekletiyor. Felipe Anderson ile görüşmelere başlamayan Fenerbahçe, Lazio ikna etmeye çalışıyor. Lazio oyuncunu satmaya karar verirse Fenerbahçe yönetimi Felipe Anderson ile masaya oturacak.

Felipe Anderson ayrılmak istiyor!

fan

Fenerbahçe, Felipe Anderson ile avantajı yüksek. Bu sezon Felipe Anderson takımdan ayrılmak istediğini yönetime bildirdi. Lazio ile iyi ilişkileri olan Felipe Anderson Fenerbahçe forması giydirmek için ali Koç ve yönetimi var gücüyla çalışıyor. 

30 yaşında olan Brezilyalı yıldız 427 maça çıktı. 72 gol ve 83 asistle muhteşem bir performans sergileyen Felipe Anderson transferinde gün içerisinde Lazio ikna edilmeye çalışılacak.