Fenerbahçe'de son dakika transfer hareketliliği. Rakipleri gibi kaliteli kadro kurma peşinde olan Fenerbahçe yeni transferi belli oldu. Fenerbahçe dünyaca ünlü yıldızları kadrosuna katmak istiyor. Günlerdir süren transferlerde mutlu sona gelindi!

Fenerbahçe'de transfer sürprizi!

Transfer gününün başladığı andan itibaren transferi için uğraşılan yıldız ismi Fenerbahçe kadrosuna katıyor. Şu ana kadar Sebastian Szymanski, Ryan Kent, Alexander Djiku, Edin Dzeke ve Umut Nayir gibi 5 isimle sözleşme imzalayan Fenerbahçe, sabah saatlerinde transfer de günlerdir uğraştığı ismi renklerine katmaya çok yakın. Bizzat Ali Koç'un dahil olduğu transfer içni  sabah saatlerinde beklenen haber geldi. Fenerbahçe en problemli bölgelerinden biri olan oraya yıldız bir isimle dolduruyor. 

Rodrigo Becao ile Fenerbahçe her konuda anlaştı!

becao

Son dakika Fenerbahçe Rodrigo Becao ile her konuda anlaştı. Rodrigo Becao ile sözleşme ve kontrat şartlarında anlaşma sağlayan Fenerbahçe, kulüpler bazında müzakerelere başladı. Udinese kulübüyle küçük pürüzlerin kaldığı anlaşmanın detayları belli oldu.

Becao için 10 milyon Euro!

beca-2

Udinese kulübü Fenerbahçe'den 10 milyon Euro bonservis istediği ve bir kuruş inmediği öğrenildi. Fenerbahçe bu fiyatlara artık Becao için yükseldi ve kulübüne 9 milyon Euro peşin ve 1 milyon euro taksitli bir ödeme sundu. Udinese kulübünün sabah saatlerinde bu sözleşmeyi de onayladığı öğrenildi. Udinese ile küçük pürüzlerin gün içerisinde giderilmesi ardından Becao Fenerbahçe forması giyecek.

Yıldız isim Becao gün içerisinde resmi sözleşme imzalaması bekleniyor.