Fenerbahçe, son olarak Süper Lig'in 30. haftasında Gençlerbirlği ile karşı karşıya gelmiş ve mücadelden 2-1'lik mağlubiyetle ayrılmıştı.

Maçın ardından Sarı Lacivertli takımın 2 gündemi vardı.

1 - VAR operatörü

2 - teknik direktör konusu.

Teknik direktör Erol Bulut'un Fenerbahçe'deki geleceği tartışma konusu olurken, Sarı Lacivertli kulüp yönetimi henüz resmi bir karara imza atmadı.

Öte yandan Fenerbahçe'de Erol Bulut'un yerine 'olası gelmesi beklenen' isimler çeşitli medyalarda konuşulmaya başlandı.

Bunun son örneği de Yunan medyasından geldi...

Çıkan habere göre; Fenerbahçe'nin Erol Bulut ile yollarını ayırması halinde teknik direktör adayları arasında listenin üst sıralarında sürpriz bir isim var.

Gazetta.gr'de yer alan habere göre; Fenerbahçe, Erol Bulut'u göndermesi halinde yerine Razvan Lucescu'yu getirebileceği öne sürüldü.

Sarı Lacivertli takımın teknik direktör adayları arasında Rumen hocanın listede üst sıralarda yer aldığı da haberin detaylarında yer aldı.

Razvan Lucescu, kısa süre önce geleceğine ilişkin yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullanmıştı;

"Şu anda Romanya'da bir kulübe dönmek istemiyorum. Bu, düşündüğüm bir şey değil. Mümkün olduğunca yurt dışında kalmak istiyorum.Kariyerime nerede devam edeceğimi bilmiyorum. Önümüzdeki 3-4 hafta içinde de net bir karara varmak istemiyorum. Niyetim yaza kadar dinlenmek. 3-4 hafta dedim çünkü bu süre zarfında yeni işim için mentak ve taktiksel açıdan hazırlanacağım.

Karmaşık bir hocayım. Yeni bir maceraya atılırsam zamana ihtiyacım olacak. Yeniden çalışmak için zaman istiyorum."

Kaynak: Fotomaç