Chelsea’dem ayrılmak isteyen Ziyech’in, sezon sonuna kadar kiralık olarak Fenerbahçe’ye önerildiği iddia edildi. Fenerbahçe yönetimi, şampiyonluk yarışında Ziyech'in büyük güç katacağı düşüncesi içersinde. Bu sebep ile mali şartlarda anlaşmaya varılması durumunda sarı lacivertliler, Hakim Ziyech için temasta bulunacak. Faslı yıldızın başka bir takıma transfer olma ihtimali olan diğer ülkeler ise transferin bugün sona ereceği Portekiz ile Rusya...

Gündeme gelen bir diğer yıldız ise Isco oldu. İspanyol orta saha futbolcusu, Sevilla ile kontratını feshettikten sonra birçok takımlar ile görüşme gerçekleştirdi. 30 yaşındaki İsca'nun tercihi, Almanya’da sezonun flaş performanslar ortaya koyan Union Berlin ekibi oldu. Taraflar her konuda anlaşma sağladı, Isco için formaların bile hazırlandığı ifade edildi. Alman medyası, deneyimli orta sahanın imza için Union Berlin’in kulüp binasına giriş anını paylaştı. Lakin imza görüşmesinde son dakiakda kriz çıktı ve ipral oldu. Bonservisini elinde bulunduran İspanyol yıldzın da Fenerbahçe’ye teklif edildiği iddia edildi.

Menajerler, yıldız futbolcu Isco’nun 6 ay+1 yıllık mukavele imzalamaya hazır olduğu mesajını yoladığı öne sürüldü. Yönetimin Ziyech’e daha olumlu yanaştığı lakin İsco'yu da değerlendireceği belirtildi.

kaynak: Fanatik