Transferin en hızlı takımları arasında yer alan Fenerbahçe, sürpriz bir ismi kadrosuna katıyor. Fenerbahçe transferde durmak bilmiyor. Yaptığı transferlerden Kent ve Dzeko gibi yıldızları bugün hem gol hem asist olarak bekleneni alan FEnerbahçe bambaşka bir transfere daha imza attı!

Fenerbahçe gece yarısı bitirdi!

Fenerbahçe gece yarısı transfer operasyonu. Özel olarak ilgilenen daha önce ismi sızan ve şu an için sözleşme imzalamak üzere olan yıldız isim için artık Fenerbahçe'de diyebiliriz. Fenerbahçe gece yarısı beklenen yıldızıyla söz kesti. İşte Fenerbahçe'nin gece yarısı bomba transferi!

Nicolas Dominguez Fenerbahçe'ye!

nc

Fenerbahçe, Arjantinli orta saha oyuncusu Nicolas Dominguez ile gece yarısı her konuda anlaştı. Nisan yından beri Blogna'yı bekleyen ve İtalya Serie A takımı henüz adım atmayan Nicolas Dominguez, eski kulübüyle ilgili sözleşme yenilemedi. Daha önce Fenerbahçe son dakika oyuncuyla görüşmüş ancak sözleşme yenilememişti. Şu an için Fenerbahçe, Nicolas Dominguez'le söz kesti!

Fenerbahçe transfer gelişmeleri bitmiyor!

Dominik Livakovic resmen Fenerbahçe'de

liva

Dominik Livakovic, maç sonrası tribünlere giderek Zagreb taraftarlarına veda etti. Livakovic sabah saatlerinde İstanbul'a gelerek kendini sarı lacıvertli kulübe imza atacak. Fenerbahçe gece yarısı Livakovic'e resmen sözleşme imzalattı.

Zaha'dan ses yok!

zah-1

Fenerbahçe son dakiak Zaha transferinde henüz ses yok. Zaha için artık oyuncunun karar vermesi bekleniyor. Fenerbahçe en çok merak edilen isim olan Zaha transferinde henüz ses yok!