Son dakika Fenerbahçe kaleci problemini çözdü. Fred'in devreye girmesiyle Fenerbahçe kalede büyük bir transfere imza atıyor. İşte Fenerbahçe'nin yeni kalecisi.

Son dakika Fenerbahçe'de yeni kaleci operasyonu. Transferin en hareketli kulüplerinden olan Fenerbahçe, Dzeko Tadic ile başlayan Fred ve Cengiz Ünder'le devam eden transfer hareketliliğine bir yenisini ekledi. Fenerbahçe transferde son dakika kaleci problemi yıldız oyuncu Fred ile çözdü. Fred telefon açarak yıldız ismi ikna etti!

Fenerbahçe'de kaleci de son dakika!

Fenerbahçe kalesinde son dakika! Altay Bayındır'ın ıstıklanarak tepkilere maruz kaldığı Gaziantep maçı sonrası FEnerbahçe'de kaleci transferi kesin oldu. Teknik direktör İsmail Kartal'ın gelir gelmez halledelim dediği yabancı kaleci artık zorunlu olan Fenerbahçe son dakika bombayı patlattı!

Altay Bayındır gidiyor!

Fenerbahçe kalesini koruyan Altay Bayındır ile yollar ayrılıyor. Fenerbahçe kalede sürpriz bir isme teklif götürdü. Altay Bayındır içinde transfer görüşmesi yapmasına izin verildi!

Son dakika Livakovic'ten vazgeçiliyor!

Türkiye, UEFA ülke puanı sıralamasında kaçıncı? Yeni güncelleme... Türkiye, UEFA ülke puanı sıralamasında kaçıncı? Yeni güncelleme...

Gelmesi arap saçına dönen ve transfer ilk gününden itibaren Fenerbahçe'yi zor durumda bırakan Livakovic için karar çıktı. Livakovic artık Fenerbahçe ile görüşmelerini sürdürmeyecek. Ali Koç bizzat bu kadar beklenen transferden bir şey olmaz diyerek bu işten vazgeçti!

Son dakika Fenerbahçe'de De Gea operasyonu!

Fenerbahçe'de kalede De Gea operasyonu. Sabah saatlerinde Fred ile de Gea telefon görüşmesi yaptı. Fred'in yönetim ve hoca seni istiyor Fenerbahçe'ye gelmeni bende istiyorum yorumu geldi. De Gea Fenerbahçe gelmeye çok yakın.

32 yaşındaki İspanyol kaleci şu an için ikna edilmek için uğraşılıyor. Özellikle Fenerbahçe eski dost Van Persie'den de De Gea transfer için yardım istediği kulislerde konuşuluyor.

De Gea gelmeye yakın!Fenerbahçe'de De Gea ile ilk görüşmede oyuncunun Türkiye'de oynamaya sıcak baktığı ve şartlarda anlaşılırsa seve seve Sarı lacıvertli formayı giyeceği öğrenildi.