Fenerbahçe'de transfer konusunda bir son dakika gelişmesi daha yaşanıyor. Transfer sezonunun en hareketli takımı uzun süredir transfer etmek için çalışmalarını sürdürdüğü milli yıldız için kulübüyle de anlaştı. Kesenin ağzını açan Fenerbaçe’nin kasasından çıkacak belde belli oldu. (Fenerbahçe haberleri) 

Bu sezon 3 kulvarda yoluna devam edecek olan Fenrbahçe, transferde de hızlı ilerliyor. Bol alternatifli güçlü bir kadro kurmak isteyen sarı-lacivelilerde yeni br transfer gelişmesi yaşanıyor. 

Yerli kontenjanı için uzun süredir milli oyuncu Cengiz Ünder'in peşinde olan ve kulübü ile görüşmeler sürdüren Fenerbahçe'de mutlu haber geldi. Oyuncu ile anlaşan Fenerbahçe uzun süredir kulübü Marsilya'yı ikna etmeye çalışıyordu. Fransız basınında yer alan haberlere göre Fenerbahçe sonunda Marsilya'nın inadını kırdı.

Sarı-lacivertliler Cengiz Ünder için Marsilya'ya 15 milyon euro ödeyecek. Milli oyuncu, bu gece Fenerbahçe için Türkiye'ye gelecek. 

Son antremanda yer almadı

Cengiz Ünder, Fransız ekibinin gerçekleştirdiği bugünkü antrenmanında yer almadı.Fransız medyasında bulunan haberlerde Cengiz Ünder'in kas sakatlığı sebebi ile idmanda olmadığına dikkat çekildi.