Sol bek pozisyonuna takviye yapmak isteyen Fenerbahçe'nin transferde sona yaklaştığı iddia edildi.

 Sarı lacivertliler, Samet Akaydın transferinden sonra ara transfer sürecindeki ikinci hamelsini gerçekleştirmek için harekete geçti.

Adana Demirspor Fenerbahçe canlı izle ligtv şifresiz 2 Şubat 2023 netspor kralbozguncu canlı maç izle Adana Demirspor Fenerbahçe canlı izle ligtv şifresiz 2 Şubat 2023 netspor kralbozguncu canlı maç izle

Yönetim, Jorge Jesus’un sol bek taleibinin ardından arayışa başlamış, listenin ilk sırasına Jayden Oosterwolde’ye yer vermişti. Hollandalı yıldızın yetenekleri ve performansı haricinde, TFF’nin 21 yaş altı yabancı oyuncular için sunmuş olduğu ek kontenjana yazılabilecek olması, öncelikli hedef olarak gelmesini sağladı. Lakin Parma, yapılan pazarlıklarda bir türlü olumlu gelilme kaydetmemişti. Oosterwolde’nin Fenerbahçe’ye gelmeye sıcak bakması, sarı lacivertliler’in ise bu transferdeki ısrarı, İtalyan kulübünün inadını parçaladı.

İtalyan basınında bulunan haberlerde; Parma, bu transfere olumlu bakmaya yakın. Sarı lacivertlilerin 21 yaşında olan sol beki için son teklifinin 6 milyon Euro bonservis ve bir sonraki satıştan yüzde 20 pay olduğu ifade edildi. İtalyan takımının, bu teklife scak baktığı ifade edildi.