Fenerbahçe son dakika transferde şov yapacak. Resmi transfer görüşmelerini yapan Fenerbahçe resmi hesaptan transferi duyurdu. Fenerbahçe gün içerisinde 3 transfer için yoğun çalışıyor ve imzaların an meselesi olması bekleniyor.

Fenerbahçe taraftarı nefes aldı!

Fenerbahçe, dün oynanan ve 5-0 biten maçın ardından çok uzun bir süre sonra nefes aldı. Tadic ve Dzeko muhteşem performansıyla büyüleyen Fenerbahçe taraftarı mutlu etti. Fenerbahçe muhteşem bir oyunla galip geldi. Yeni bir ALEX dönemi yaşanacağının sinyallerini Tadic verdi. Tadic resmen Alex Devid performansı gibi bir performans sergiledi. İşte Fenerbahçe buna rağmen muhteşem transferler yapmaya devam ediyor. 

Fenerbahçe resmi hesaptan Cengiz Ünder'i duyurdu!

Fenerbahçe resmi hesaptan Cengiz Ünder'i duyurdu. Cengiz Ünder'le her konuda anlaşan Fenerbahçe, resmi hesaptan son dakika Cengiz Ünder duyurusu geldi. İşte Fenerbahçe'den Cengiz Ünder duyurusu.

fb-13

Fenerbahçe dün Ferdi Kadıoğlu golü sonrası yaptığı paylaşımla Cengiz Ünder'i duyurdu. Spoiler diyen Cengiz Ünder'in vuruşu resmi transferi duyurduğu öğrenildi. Fenerbahçe Cengiz Ünder'le her konuda anlaştı. Kulübüyle arada 1 milyon euro fark kaldı ve bugün içerisinde o fark biterek Cengiz Ünder Fenerbahçeli olacak.

Nicolas Dominguez son dakika Fenerbahçe'de

nico

Fenerbahçe bir diğer transferi Nicolas Dominguez oldu. Blogna ile sıkı bir pazarlığıa giren Fenerbahçe İtalyan kulübünü ikna etti. 13 milyon Euro bonservis isteyen kulüp, Nicolas Dominguez transferi için 10 milyon Euro imzalar atıldı. Fenerbahçe Nicolas Dominguez satışından bundan sonra yüzde 10 Blogna'ya vererek transfer bitti. Fenerbahçe'ye Nicolas Dominguez büyük güç katacak.

Dominik Livakovic resmen Fenerbahçe'de

domi

Altay Bayındır'ın gidip gitmeyeceği merak edilen Fenerbahçe'de Dominik Livakovic transferi resmen açıklanıyor. Fenerbahçe her konuda anlaştığı ve 2 özel maç için izin isteyen Dominik Livakovic transferini tamamladı. Fenerbahçe Cengiz Ünder ve diğer milli yıldızımızı kadrosuna katarak kalecide bu sezon yabancı bir kaleciyle maça çıkacak. Bu kaleci de Dominik Livakovic başkası değil. Dominik Livakovic bugün resmi olarak açıklaması bekleniyor.