Transfer çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe'de peş peşe transfer atağı geliyor. Şu an için iki yönetici ve sportif direktör yurt dışında. Fenerbahçe'nin transferde büyük bir sürprize imza atarak iki yıldızı birden getirmesi planlanıyor.

Fenerbahçe sportif direktörü Mario Branco İngiltere'de!

Fenerbahçe sportif direktörü Mario Branco transfer çalışmalarını sürdürüyor. Mario Branco Fenerbahçe'nin çok istediği yıldız isim için masaya oturdu. Oyuncu ile şartlı olarak anlaşan Mario Branco için Ali Koç'un özel istekleri yerine getirilecek. Eğer yıldız isim sağlık kontrollerinden geçerse transfer görüşmelerini İstanbul'da sürdürecek. Fenerbahçe daha önce de istediği yıldız isimle her konuda anlaşmak üzere!

Hakim Ziyech ve yetkisi görüşmede!

Fenerbahçe'nin yıllar önceden istediği Hakim Ziyech sevdası bir kez daha gerçek oluyor. Özellikle Ajax döneminde Tadic ile uyumu ve gelen başarılar sonrası Fenerbahçe'ye imza atacakken Chelsea araya girmesiyle Chelsea yolunu tutan ancak A takım kadrosundan dün çıkartılan Hakim Ziyech ve yetkilisi Fenerbahçe sportif direktörüyle masada!

Son dakika sağlık raporu incelenecek!

Fenerbahçe ve Hakim ziyech bir kez daha anlaştı. Ancak oyuncunun sakatlık problemi nedeniyle detaylı sağlık raporu incelenmesi istendi. Oyuncu ve yetkilisi Fenerbahçe için bir kez daha sağlık heyetinden geçecek.

Sağlık raporu temiz çıkarsa İstanbul'da

FEnerbahçe Hakim ziyechle ilgili sürpriz bitmiyor. OYuncu için İstanbul gezdirilecek ve tanıtılacak. Fenerbahçe sportif direktörü Branco herşey yolunda gittiğinde oyuncuyla birlikte İstanbul'a dönecek ve transfer görüşmeleri İstanbul'da sürecek.