Fenerbahçe taraftarı, transfer dedikodularının başladığı ilk günden bu yana heyecanla beklediği yıldız isme kavuşuyor! O geliyor! Transfer artık imza aşamasına gelmiş durumda. İstanbul'a gelip imzayı atacak. Fenerbahçelilerin merakla beklediği ismin maaşı ve imza parası da ortaya çıktı. Fenerbahçe, uğruna adeta servet döktü. Detaylar haberimizde sizlerle...

Fenerbahçe taraftarını sevindiren haber Ada'dan geldi. Fenerbahçe'nin uzun süredir peşinde olduğu Wilfred Zaha'da mutlu sona gelindi. Wilfred Zaha, pazarlıkta son pürüzlerin giderilmesinin ardından Sarı Lacivertli formayı giyecek. İstanbul'a kısa süre içerisinde gelmesi beklenen yıldızın transfer detayları da ortaya çıktı.

Wilfred Zaha'da Mutlu Son! 

dasa

Arda Güler'i Real Madrid'E gönderen Fenerbahçe, transfer harekatında gaza basıyor. Arda Güler'den gelen yüksek bedelli bonservis geliriyle gelecek sezonun kadrosunu kurma girişimlerini hızlandıran Sarı Kanarya, ezeli rakibi Galatasaray ve yanı sıra Lazio, Milan, Al-Hilal gibi takımların peşinde olduğu Wilfred Zaha'ya formayı giydiriyor. 

Ali Koç'un Israrı Sonuç Verdi

koc-1

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un, “Transfer için elimizdeki bütün cephaneliği kullanacağız. Tartışılmayacak 3 yıldız alacağız” sözleriyle camiada büyük heyecan ortaya çıkarken, gözler de uzun süredir gündemde yer alan Wilfried Zaha’ya dönmüştü. Sarı-Lacivertliler, birçok takımın peşinden koştuğu yıldız isim için girişimlerinde artık son aşamaya geldi.

Maaşı ve İmza Parası Ortaya Çıktı

Arabistan Ligi'nden de astronomik teklifler alan Wilfred Zaha, Avrupa Kupaları için Fenerbahçe'yi tercih etti. Zaha, Fenerbahçe'den 6 milyon euro imza parasının yanı sıra her sezon için 5,75 milyon euro garanti ücret ve yanı sıra bonuslarla dolu bir sözleşmeye imza atacak. Fenerbahçe, Zaha ile 3+1 yıllık sözleşme imzalayacak.