Son dakika Volkan Demirel Fenerbahçe'yi reddetti. Hayalim diyerek Fenerbahçe ile ilgili geleceğiyle ilgili ve Hatayspor'la ilgili sözleri olay oldu. Fenerbahçe teknik direktör arayışlarını sürdürürken Volkan Demirel'den son dakika açıklaması geldi.

Son Dakika Volkan Demirel'den FEnerbahçe sözleri. Fenerbahçe'nin gelmiş geçmiş en iyi kalecileri arasında yer alan ve Teknik direktörlük karıyerinde Fatih Karagümrük ve Hataysporla yükselişe geçen Volkan Demirel bir gün Fenerbahçe'nin başına geçeceği biliniyor. Ancak Volkan Demirel o günün bugün olmadığı açıkladı ve Fenerbahçe redetti!

Milli takımın başına geçecek isim belli oluyor! İşte gündemdeki isimler... Milli takımın başına geçecek isim belli oluyor! İşte gündemdeki isimler...

Volkan Demirel'den Fenerbahçe sözleri!

Volkan Demirel son dakika olarak yaptığı açıklamada; "Hedefim, Hatayspor'un bir dahaki sezon ligde en iyi şekilde mücadele etmesi. Bunun için elimden ne geliyorsa, ne yapabiliyorsam onu yapmaya çalışacağım." açıklaması yaptı. Fenerbahçe teknik direktörlüğü için Volkan Demirel bu sezon takımın başına geçmeyecek ve Hatayspor'da kalmaya devam edecek.

Volkan Demirel Hatayspor için İstanbul'dayım!

Fenerbahçe teknik direktörlüğü için değil Hatayspor için İstanbul'da olduğunu ifade eden Volkan Demirel elbet bir gün demeyi de ihmal etmedi.

Fenerbahçe teknik direktörü kim olacak?

Son dakika Volkan Demirel açıklamaları sonrası gözler fenerbahçe teknik direktörü kim olacağı merak konusu oldu. Yine kurucumuz levent Ümit Erol dediği gibi Fenerbahçe yeni teknik direktörünü sporundibi.com vereceği böylelikle gerçek olmuş oldu. Keza LÜE sosyal medya hesabından söylenen adayların hiç bir diyerek Fenerbahçe teknik direktöründe VİA yine sporundibi by lüe olacağını işaret etmişti.