Tadic, Dzeko ve Kent gibi dünya yıldızlarını renklerine bağlayan Fenerbahçe, hızlı giden transfer çalışmalarını sürdürüyor. Fenerbahçe'de imza için gelmesi beklenen oyuncularla ilgili son dakika gelişmeleri yaşanıyor. Fenerbahçe özellikle Wilfried Zaha ve Livakovic transferlerinde son dakika sürprizler yaşanıyor. İşte Fenerbahçe'de o yıldızlarla ilgili son dakika gelişmesi.

Fenerbahçe'de transfer hareketliliği!

Fenerbahçe transfer çalışmlarını tüm hızıyla sürdürüyor. Kadrosuna bir kaleci, bir kanat ve bir orta saha transferi yaparak sonlandıracak Fenerbahçe 3 isimden gelecek haberi bekliyor. Şu an bile lig için ideal bir kadro kuran Fenerbahçe, Avrupa'da başarılı olabilmek için transferleri zorluyor. İşte Fenerbahçe taraftarının merakla beklediği o transferlerde son dakika!

Wilfried Zaha Fenerbahçe transferinde son dakika!

zah-3

Fenerbahçe, Wilfried Zaha ile görüşmelerini sürdürüyor. Zaha tarafı henüz transferle ilgili olumlu yada olumsuz bir durum paylaşmadı. Oyuncunun son tekife de cevap vermemesi üzerine başkan Ali Koç, bir kez daha müdahale etmeyelim. Zaha cephesinden cevap gelirse otururuz cevap gelmezse ısrarı sürdürmeyelim açıklaması yaptı. Zaha'nın yüksek ihtimalle kulübüyle sözleşme yenileyeceği de gelen bilgiler arasında.

Livakovic transferinde son dakika!

liva-1

Dinamo Zagreb yönetimiyle her konuda anlaşma sağlayan Fenerbahçe kulübü, Domnik Livakovic'in transferinin Şampiyonlar Ligi 2. eleme turu'ndaki Astana maçlarından sonra gerçekleşsin istediği kırmadığı öğrenildi. Dominik Livakovic, Şampiyonlar Ligine Dinamo Zagreb kalsa da transferi zor olacağı, ancak kalmaması durumunda Fenerbahçe'ye doğru gideceği öğrenildi. Ancak bu transfer de Fenerbahçe 3. türk yıldızı bulamadığı için ısrarını sürdürmeyecek.

Mert Müldür Galatasaray'ı istiyor!

mm-1

Türk transferinde de Mert Müldür 1. sırada olan Fenerbahçe, kulübüyle anlaşsa da Mert Müldür'ü Galatasaray kapacak gibi duruyor. Özellikle oyuncunun Türkiye'de sadece Galatasaray'da oynarım haberleri doğruluk payı olmasa da transferin gerçekleşmemesinde Galatasaray'da oynamak istediği önde olduğu bu sebeple transferin olmayacağı öne sürüldü. Mert Müldür'ün kulübüyle anlaşan Fenerbahçe olurken, kulübüyle Galatasaray anlaşırsa yıldız isim Galatasaray'a gidecek gibi duruyor.

Fenerbahçe 2023 - 2024 transfer sezonunda çalışmalarını Zaha, Livakovic ve Mert Müldür'süz sürdüreceği ve yeni bir transfer rotası çizeceği yönetimden gelen bigliler arasında yer alıyor.