Erden Timur ve Dursun Özbek özel olarak transfer listesine sürpriz bir isim eklendi. Her gün büyük sürprizlere gebe olan transfer için hem Fenerbahçe hem Beşiktaş çok istiyordu. Ancak akşam saatlerinde bir sürpriz yaşandı. Erden Timur'un sürprizim diyerek lanse ettiği için isim devreye resmen girildi!

Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın istediği yıldıza Galatasaray'da katıldı!

gsg-5

Hem Fenerbahçe hem Beşiktaş'ın ısrarla istediği dünyaca ünlü yıldız için Galatasaray da devreye girdi. Dünyaca ünlü futbolcu için Beşiktaş'la başlayan transfer savaşına Fenerbahçe dahil olmuştu. Akşam saatlerinde ise transfere Galatasaray devreye girdi. Halil Dervişoğlu transferiyle taraflar yeniden birbirine gol atma peşine düştüğü transferde son dakika gelişmeler yaşandı!

Son dakika Dusan Tadic için Galatasaray devreye girdi!

tadic

Son Dakika olarak verilen haberde, Dusan Tadic resmen Galatasaray'a önerildi. Menajerler üzerinden Galatasaray'ın kapısı çalındı. Bunda Dusan Tadic'in şampiyonlar liginde tekrar oynama istediği oldukça yüksek. Beşiktaş ile başlayan Tadic transferinde sabah saatlerinde Fenerbahçe devreye girmişti. Akşam saatlerinde Erden Timur'a gelen bir telefonla ERden Timur Tadic için şartları zorlama kararı aldı.

Transfer savaşı kızıştı!

Hem Beşiktaş hem Fenerbahçe oyuncuyla ilgili yol katetse de oyuncu iki kulüpte de oynamak istemiyor. Türkiye olursa Galatasaray'da oynarım mesajını menajerler Galatasaray'a iletti. Ancak bu menajerlik oyunumu yoksa ortamı kızıştırmak mı bilinmez ancak Galatasaray dusan Tadic için resmen devrede.

Manchester United ve Suudiler de istiyor!

tef

Manchester United'in de transfer listesinde olan Dusan Tadic için Al Kjaleej, yıllık 5 milyon Euro ve bonuslarla birlikte 7 milyon Euro bulan 2 yıllık sözleşme önerdi. Suudi kulübü Tadic ile zoom görüşmesi yaptı ve oyuncuya teklif iletti. Ancak Dusan Tadic Suudi ligine gitmeyi şu an için uygun görmüyor.

Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray'ın Dusan Tadic transferinde tek rakibi kendileri ve Manchester United kaldı gibi görünüyor.