Fenerbahçe ve Galatasaray dev transfer için birbirine girdi. Geçtiğimiz sezonun en etkili isimleri arasında yer alan Rashica için Fenerbahçe ve Galatasaray kıyasıya rekabet ediyor. Ancak Rashica kararını verdi.

Transferde hem Galatasaray hem Fenerbahçe geçtiğimiz sezonun en etkili isimleri arasında yer alan Rashica için teklif sunmaya hazırlanıyor. Galatasaray'da kiralık olarak forma giyen ve oynadığı futbolla şampiyonluğun en büyük mimarları arasında yer alan Rashica, Fenerbahçe'nin radarında olduğu ilk defa sporundibi duyurmuştu. Fenerbahçe ve Galatasaray'ın birbirine girdiği Rashica transferi için Rashica kararını verdi.

Rashica için Fenerbahçe bir kez daha devreye girdi!

rsc

Hem Galatasaray'ın hem Fenerbahçe'nin kadrosunda görmek istediği Rashica için Fenerbahçe bir kez daha nabız yokladı. Fenerbahçe'nin teknik direktör gelmeden karar vermeyeceği transfer olan Rashica için menajerler hem Galatasaray'ı hem Fenerbahçe'yi birbirine düşürüyor.

Menajerler Rashica size getirelim!

Haziran ayının ortalarında Fenerbahçe ilgisini teşekkür ederim olarak geçiştiren Rashica için bu sefer menajerler Fenerbahçe kulübüne öneride bulundu. Menajerinin gerek Galatasarayla pazarlığı artırma gerekse yüksek bonservis bedeli almak için Rashica'yı bir kez daha Fenerbahçe'ye önerdiği öğrenildi.

Milot Rashica Galatasaray'ı istiyor!

Hakan Çalhanoğlu Emre Mor iddialarına yanıt verdi! Hakan Çalhanoğlu Emre Mor iddialarına yanıt verdi!

Ancak menajerler 1996 doğumlu 26 yaşındaki yıldız futbolcu için son kararı sorulduğunda "Ben Galatasaray'da oynamak istiyorum" yanıtını alıyor. Bonservisi Norwich City'de olan Kosava Milli Takımında da forma giyen Milot Rashica, hem forvet hem sağ açık pozisyonunda forma giyebiliyor.

Galatasaray'da sorun bonservis!

ozc

Dünyaca ünlü yıldızları elinde tutan, İcardi'yi getirmek isteyen Galatasaray gelecek sezon kadrosunda tutmak istediği 2 isimden biri Rashica.. Hem İcardi hem Rashica tekrar Galatasaray'da foram giydirmek için yoğun bir çaba sarfediliyor. Ancak gelen bilgilere göre Rashica'nın kulübüne Galatasaray 6 milyon Euro bonservis ödeyip bu transferi bitirmek istiyor. Ancak İngiliz ekibi masaya 12 milyon Euro ile oturduğu için Galatasaray transferi ağırdan alıyor.

Rashica Fenerbahçe olursa şaşırmayın ancak gönlü Galatasaray'da

Rashica için şu an için Fenerbahçe'nin parayı verdiği sürece alacağı gündemde. Oyuncu son ana kadar Galatasaray'da forma giymek için çabalayacak ancak bu transfer de Norwich City ikna eden formayı giydirir. Galatasaray'ın bonservisi yükseltmezse menajerler Rashica Fenerbahçe forması giydirebilir.

Son kararın yine Milot Rashica olacağı transferde artık sonuç bekleniyor.