Galatasaray ve Fenerbahçe transfer çalışmaları sürüyor. Galatasaray ve Fenerbahçe yeni bir yıldız isim daha kafa kafaya geldi. Transfer döneminde Mert Müldür, Zaha ve Maycon derken, Galatasaray ve fenerabhçe bir transferler daha kafa kafaya geldi!

Galatasaray ve Fenerbahçe Tottenham yıldızına teklif sundu!

Gece yarısı Galatasaray ve Fenerbahçe yeni bir transfe teklifi geldi. Galatasaray ve Fenerbahçe Tottenham forma giyen yıldız isim için teklifte bulunduğu öğrenildi. İşte Galatasaray ve Fenerbahçe'nin yeni hedefi!

Davinson Sanchez hem Fenerbahçe hem Galatasaray teklif sundu!

sav

Relevo gece yarısı duyurduğu habere göre, Fenerbahçe ve Galatasaray Tottenham oyuncusu Davinson Sanchez ile ilgileniyor. 

Davinson Sanchez kimdir?

sanc

27 yaşındaki olan Kolombiyalı stoper 1.87 boyunda. Sağ ayağını kullanan yıldız isim 42 milyon Euro sözleşme imzalamıştı. 2017 yılında verilen bu para kulüp rekorunu kırmıştı. 1996 doğumlu yıldız isim bu sezon takımdan ayrılacak.

Fenerbahçe yine teklif etti!

Önce Galatasraay'ın ilgilendiği ve Nellson alternatifi olarak transfer yapılması beklenen oyuncu için gece yarısı FEnerbahçe devreye girdi. İsmail Kartal'ın da alınabilir denmesi üzeriyle Davinson Sanchez için Galatasaray sonrası Fenerbahe'de teklifte bulundu. 

Zaha, Mert Müldür ve Maycon transferlerinde Fenerbahçe, Galatasaray sürekli olarak kapışıyordu. 2023 2024 sezonunda Maycon, Mert Müldür ve Zaha sonraıs Davinson Sanchez bu sezon ki 4. Fenerbahçe ve Galatasaray'ın transfer için kapıştığı yıldız isimlerin yerini aldı.

berkay keskin sporundibi özel