İtalya Serie Anin Roma takımında oynayan Nicolo Zaniolo, transferde Fenerbahçe ve Galatasray'ı karşı karşıya getirdi. İtalyan ünlü gazeteci Di Marzio'nun hbaerine göre iki ezeli rakip İtalyan futbolcuyu 8 şubata kadar transfer etmek için kıyasıya yarış içinde.

Ara transferde İtalyan ekibinden ayrılmak isteyen lakin Bournemouth'a transferi son anda olamayan Zaniolo'yu hem Fenerbahçe hem Galatasaray istiyor.

İtalyan medyasında yer alan haberlere göre; Roma, orta saha futbolcusunun mukavelesi 2024'de sona ereceği için Zaniolo'yu kiralık olarak göndermek istemiyor. Yıldız ismi bonservisiyle göndermek isteyen İtalyanlara Galatasaray veya Fenerbahçe'nin nasıl yanıt vereceği şuanlık için belirsizliğini koruyor.

Bir başka ünlü İtalyan gazeteci Fabrizio Romano'da Zaniolo - Galatasaray hakkında bir paylaşım yaptı. Romano; Galatasaray'ın Nicolo Zaniolo için resmi görüşmelere başladığını ve Roma'nın kalıcı transfer istediğini belrtirken direkt kiralamanın yolunın olmadığını ifade etti. Galatasaray'ın anlaşmanın şartlarını tarıtıştığını ve Zaniolo, bundan sonraki süreçte Roma'nın planlarında olmadığınndan bu teklifin değerlendirildiği ifade edildi.