Fenerbahçe'den gece yarısı sürpriz transfer. Fenerbahçe transferde günlerdir beklediği yıldız isimle anlaşma sağladı. Bonservis probleminin çözülmesi ardından yıldız ismin imzaya geleceği öğrenildi.

Fenerbahçe transferde noktayı koydu. Fenerbahçe uzun süredir uğraştığı yeni 6 numara transferinde artık sona geldi. Özellikle kulübü ile olan pürüzlerin giderilmesi ardından Fenerbahçe yıldız oyuncunun kararını bekliyor. Günlerdir süren 6 numara transferi için artık kulübüyle anlaşma sağlandı.

Fenerbahçe transferde son dakika!

Tadic, Dzeko gibi dünya yıldızlarını kadrosuna katan Fenerbahçe, transfer durmayacak. Çok önemli yıldızları kadrosuna katan Fenerbahçe, taraftar yine de durmak bilmiyor. Özellikle sosyal medya da transfer nerede Ali koç taglari kısa sürede sosyal medyada gündem oldu. Tüm Fenerbahçe taraftarı transferin artık bitmesini istiyor ve bu hafta imza attırmak istiyor.

Fenerbahçe'de pazartesi transferler gelecek!

Fenerbahçe pazartesi günü yepyeni bir transfer haftasına girecek. Başta Cengiz Ünder ve kaleci transferini çözmek isteyen Fenerbahçe uzun süren 6 numara transferinde de sona geldi. Fenerbahçe 6 numara transferi için kulübü ikna etmeyi başardı ve artık oyuncu ile görüşmelere geçti.

Nicolas Dominguez karar vermesi istendi!

Fenerbahçe'de 6 numara eksiği olan ve ilk isteği Nicolas Dominguez transferinee sona geldi. Nicolas Dominguez için kulübüyle uzun süren pazarlıklar bitti. Fenerbahçe Nicolas Dominguez kulübüyle her konuda anlaştı. Şimdi ise Nicolas Dominguez pazartesi kadar süre verildi.

Pazartesi imza atacak!

Josef de Souza Galatasaraylıları kızdırdı! Josef de Souza Galatasaraylıları kızdırdı!

Gelen bilgilere göre menajeri tarafından Nicolas Dominguez Fenerbahçe'de oynaması isteniyor. Menajerinin Fenerbahçe için ikna ettiği Nicolas Dominguez, artık imzaya çok yakın. Oyuncu için Fenerbahçe ilk tercihi olduğunu her seferinde hissettirdi. Oyuncu da bunun bilincinde. Ancak yönetim artık pazartesi günü net kararını ver dediği oyuncunun da evet diyerek Sarı Lacıvertli kulübe imza atacağı öğrenildi.

Nicolas Dominguez transferinde kulübü ikna eden Fenerbahçe, oyuncuyu da ikna etmesi bekleniyor.