Fenerbahçe transferde her gün daha büyük umutlarla yola çıkıyor. Transfer döneminde ilgilendiği ve basına sızan her ismi almaya yönelik hareketler yapan ve başka alternatif üretmeyen Fenerbahçe, Wilfried Zaha transferinde son dakika gelişmeler yaşanıyor.

Wilfried Zaha Fenerbahçe'ye gelecek mi?

Wilfried Zaha transferi için Fenerbahçe yönetimi ve ali Koç seferber olmuş durumda. Sosyal medyada sen Ali Koç'sun sözlerini sürekli olarak tekrarlanması büyük transfer yapma yolunda Fenerbahçe'ye emin adımlar kazandırıyor. Hem Edin Dzeko ile beraber hem sol açıkta oynayabilen Zaha transferi için artık sona gelindi.

Zaha olmazsa Perisic imzaya hazır!

Fenerbahçe'de transfer gündemi bitmiyor. Perisic ile Fenerbahçe her konuda anlaştığı öğrenildi. Ancak Perisic'le aynı bölge de oynayabilen ve tek forvette muhakkak Zaha'nın Perisic'in bölgesinde yer alması nedeniyle Perisic transferinin bekletildiği öğrenildi. Şu an itibariyle Zaha Fenerbahçe olmazsa Fenerbahçe'de Perisic net bir şekilde imza attırılacak ve o forma giydirilecek.

Zaha için araya Batshuayi girdi!

bats

Wilfried Zaha transferi için Fenerbahçe'de yıldız isim Batshuayi devreye girdiği öğrenildi. Batshuayi özel olarak Zaha transferinde şu an için görev alıyor ve birlikte oynayalım diyerek yldız isme baskı yapıyor. Hem Fenerbahçe taraftarının ilgisi hemde Batshuayi araya girmesiyle Zaha her geçen gün daha yüksek sesle Fenerbahçe'ye doğru yol alıyor.

Arabistan'da yıllık 16.5 milyon euro teklif edildi!

Wilfried Zaha menajeri sabah saatlerinde Arabistan liginden Zaha için 16.5 Milyon Euro maaş teklif edildiğini açıklayan menajeri,  Fildişili oyuncu Zaha'nın, Suudi Ligi'nde oynamak istemediği için bu teklifi geri çevirdiğini açıkladı. Zaha için artık Arabistan ligi de sorun olmaktan çıkıyor ve an ve an Fenerbahçe'ye doğru rota çevriliyor.

Wilfried Zaha Dzeko'dan daha büyük ses getirdi!

Ali Koç'un yakın çevresinden de gelen haberler güzel. Ali Koç'un bu transfer döneminde asıl hedefi Zaha olduğu ve Dzeko'dan bile büyük ses getirerek hayalinde Fenerbahçe için büyük bir adım olacağı öğrenildi.