Advocaat toparlanmak istiyor

Milli arada sözleşmesindeki madde gereği 1 haftalığına tatile giden Dick Advocaat, yarınki idmanda takımın başında olacak. Hollandalı hoca, oyuncularıyla yapacağı toplantıda ise sezonun kalan maçlarında maksimum performans isteyecek.

Advocaat toparlanmak istiyor

Fenerbahçe ile sezon sonunda yollarını ayırmak konusunda kararlı olan ve bunu Konyaspor yenilgisi sonrası kamuoyuyla paylaşan teknik direktör Dick Advocaat’ın, buna rağmen takımdaki konsantrasyonu üst seviyede tutmaya çalışacağı öğrenildi. Bunun takım üzerindeki etkisini azaltmak isteyen Advocaat’ın, yarın 1 haftalık tatilinden dönüp takıma katılmasından sonra mini bir zirve gerçekleştireceği öğrenildi. Alınan duyumlara göre Hollandalı oyuncunun, henüz hiçbir şeyin bitmediğini ve özellikle Türkiye Kupası’nın çok önemli olduğunu ifade edeceği bildirildi.

Türkiye Kupası ile birlikte ligde de kalan maçlarda artık kayıp yaşamak istemeyen Advocaat’ın, hafta içinde yapılan antrenmanlardaki oyuncu performansları konusunda da yardımcılarından rapor aldığı öğrenildi. Bunları ülkesinde inceleme şansı bulan tecrübeli çalıştırıcının, yarınki idmanla birlikte Karabükspor mücadelesinin taktik antrenmanlarına başlayacağı bildirildi.

Fanatik

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER