banner197

Ali Koç: "Gereken önlemleri alacağız"

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig’in 13.haftasında deplasmanda Trabzonspor’a 2-1 kaybetti. Ali Koç, tarihi bir karar alarak yıllar sonra Trabzon’a giden ilk Fenerbahçe Başkanı oldu.

Ali Koç: "Gereken önlemleri alacağız"
Ali Koç, şehirde büyük ilgiyle karşılandı, gün boyu keyifli dakikalar geçirdi. Bu sevgi gösterisi statta bile devam etti.

Başkan Koç için harika başlayan Trabzon seyahati, tam anlamıyla hüsranla noktalandı. Fenerbahçe, sadece sezonun değil son yılların en kötü futbolunu sergiledi. Maç 2-1 bitti ama Bordo-Mavililer tarihi farkı kaçırdı.

GEREKLİ ÖNLEMLERİ ACİLEN ALACAĞIZ

90 dakika sonrası kötü futbol ve yenilgiyle yıkılan başkan, çevresindekilere, “Puan cetvelindeki yer kabul edilemez. Gerekli önlemleri acilen alacağız” dedi.

BÖYLE DEVAM EDEMEZ

Hem takımın performansı hem de alınan yenilgi, Ali Koç’u fazlasıyla sinirlendirdi.Başkan, yakınında bulunanlarla yaptığı konuşmada, “Fenerbahçe’nin puan cetvelindeki yeri kabul edilemez. Tam toparlanıyoruz derken bu yenilgi geldi. Devre arasında durumu masaya yatırıp, gerekli önlemleri acilen alacağız. Bu böyle devam edemez” ifadelerini kullandı.


Kaynak:Fanatik
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER