banner229

Ali Koç: "Obradovic'e Mahçup Durumdayız"

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, dün yaptığı açıklamada kulübün borçlarını ön gösterirken, "En kısa zamanda da basketbol şubemize ödeme yapacağız. Burada özellikle Zeljko Obradovic’e mahçup oldum." ifadelerini kullandı.

Ali Koç: "Obradovic'e Mahçup Durumdayız"
Fenerbahçe Spor Kulübü başkanı Ali Koç, dün akşam FB TV'de Camiaya Sesleniş programında yaptığı çarpıcı açıklamalarla gündemi elinee aldı.

Fenerbahçe‘nin 31 Mayıs 2018 itibarıyla 3.2 milyar TL borcu olduğu açıklandı. Güncel kurla döviz karşılığı ise o günkü şartlarda 621 milyon euro. Kısa vadeli borçların 2.2 milyar ve uzun vadeli borçların 1 milyar olduğu belirtildi.

Basketbolun geçen sezondan kalan borcu ise 48 milyon.

Başkan Koç yaptığı açıklamada, ”Basketbolda 118.000 euro Final Four biletlerinin ödenmemiş parası vardı. İlk geldiğimizde onu ödedik. UEFA’dan temiz raporu alabilmek için gelir gelmez futbolcularımıza olan borcu ödedik. En kısa zamanda da basketbol şubemize ödeme yapacağız. Burada özellikle Zeljko Obradovic’e mahçup oldum. Daha önce ödeyeceğimizi söylemiştik. Sözümüzü tutamadık. Ama en kısa sürede diğer branşlara da bulacağımız kaynaklarla ödemeleri yapacağız.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 25 Temmuz 2018, 13:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER