banner197

Ali Koç'tan Akhisar maçı sonrası flaş karar!

Fenerbahçe'nin Akhisarspor deplasmanında 3-0 kaybetmesi ve ateş hattına düşmesi sarı-lacivertli camiada büyük bir şok yaşattı.

Ali Koç'tan Akhisar maçı sonrası flaş karar!

Yurt dışından gelen ve karşılaşmayı tribünde izleyen Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, sarı-lacivertli takımın Akhisarspor maçı sonrası flaş bir karar aldı.


Maç bitmeden soyunma odasına inen Ali Koç, burada karşılaşmanın bitmesini ve takımın gelmesini bekledi. Takımın ardından soyunma odasına giren Ali Koç, yaklaşık yarım saat oyuncular ve teknik heyet ile görüştü.

Sarı-lacivertlilerin başkanı Ali Koç, daha sonra futbolculara İstanbul'a otobüsle döneceklerinil bildirdi. Uçak yolcuğulundan vazgeçen Ali Koç'un bu kararı şaşkınlık yarattı.


Öte yandan Ali Koç, basın mensuplarına açıklama yapmadan özel aracına binerek stattan ayrıldı.

RIDVAN DİLMEN'DEN FLAŞ UYARI!

Ali Koç'un bu kararını yorumlayan Rıdvan Dilmen "Madem Ali Koç takımı otobüsle göndermeye karar verdi, keşke 1A numaralı koltuğa da kendisi otursaydı. İçişleri Bakanlığı'ndan rica ediyorum, Fenerbahçe otobüsü için İstanbul'a kadar önlem alsınlar. İstanbul'a gidene kadar birçok ilçeden geçiyorsun. Hani deplasmanlarda taşlanan Fenerbahçe var ya, bu defa kendi taraftarı taşlar." dedi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER