Aykut Kocaman 3 Transfer İstedi !

Fenerbahçe'de teknik direktör Aykut Kocaman'ın göreve devam edip etmeyeceği 3 Haziran'da yapılacak seçimlerden sonra belli olacak.

Aykut Kocaman 3 Transfer İstedi !
Fenerbahçe'de mevcut başkan Aziz Yıldırım'ın kazanması halinde Aykut Kocaman ile devam edeceği gelen bilgiler arasında. Diğer aday Ali Koç'un ise Kocaman'a duyduğu saygıyı sıklıkla dile getirmesine rağmen, devam edip etmeme konusunda renk vermemesi dikkat çekiyor.

Ancak tecrübeli hoca, seçimden bağımsız gelecek yıl da takımda kalacakmış gibi çalışmalarına devam ediyor. Kocaman, takımın sezon öncesi hazırlığıyla ilgili planları yapıp kulüp yetkililerine teslim etti. Aykut Kocaman'ın kesinlikle 'yeniden yapılanma' yanlısı olmadığı, mevcut kadronun üzerine yapılacak birkaç rötuşun şampiyonluk için yeterli olacağına inandığı öğrenildi.

ÜÇ BÖLGEYE ÇOK ACİL TAKVİYE!

Kocaman'ın 3 bölgeye aciliyetle takviye yapılmasını istediği bildirildi. Bu bölgelerin ilki stoper.

Neto'nun opsiyonunu kullanmayacak olan Sarı-Lacivertli ekipte Neustadter ve Skrtel'in yanına bir oyuncu daha aranıyor. İkinci takviyenin yapılacağı bölge ise Mehmet Topal ve Josef de Souza ikilisinin bulunduğu orta alan. Tecrübeli çalıştırıcı buraya 2 oyuncu talep etti.

Acil olarak tanımlanan üçüncü bölge ise sol açık..Valbuena'dan memnun olmayan Kocaman, Aatif'ın üzerinde bir oyuncunun bulunmasını talep etti. Fenerbahçe teknik direktörü, bu oyuncuyu, "Skora katkı sağlayabilen" olarak tarif etti.Kaynak:Sabah
Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2018, 08:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER