Aykut Kocaman'dan Fenerbahçe açıklaması

Teknik direktör Ersun Yanal ile yollarını ayırdığını açıklayan Süper Lig ekibi Fenerbahçe'de gözler, yeni teknik direktöre çevrildi. Sarı Lacivertli ekip için iki gündür birçok teknik adam gündeme gelirken, isimler arasında Aykut Kocaman da bulunuyordu.

Aykut Kocaman'dan Fenerbahçe açıklaması

Konyaspor ile yolları ayrılan teknik direktör Aykut Kocaman'ın adı, bir kez daha Fenerbahçe ile gündeme gelmeye başladı. Daha önce iki farklı dönemde Sarı Lacivertli takımın başında yer alan deneyimli teknik adamın bir kez daha Fenerbahçe'ye dönebileceği gündeme gelse de Kocaman'ın kararı belli.

Geçtiğimiz günlerde Okay Karacan'ın sorularını cevaplayan 54 yaşındaki tecrübeli çalıştırıcı, bu sezon 'kesinlikle' başka bir takım çalıştırmayacağını dile getirmişti.

Aykut Kocaman şu ifadeleri kullanmıştı; "Bu sezon başka bir takım çalıştırmayı kesinlikle düşünmüyorum. Şu anda dinleniyorum diyebilirim. Zihnimi boşaltmaya, uzaklaşmaya çalışıyorum. Ailemle uzun zamandır vakit geçiremiyordum. Onlarla bir aradayım. Sezon sonuna kadar çalışmayacağım. Avrupa dahil. Bu benim tarzım değil. Evde bir köpeğimiz var. Kendisi bana birçok şey öğretiyor. Daha vicdanlı biri olmamı sağlıyor."

Kaynak: İnternet Spor

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER