Aykut Kocaman'dan şok karar

Fenerbahçe'de önümüzdeki dönemde takımın başına geçecek olan teknik direktör Aykut Kocaman da resmi imzayı daha atmamasına rağmen kolları sıvadı ve birbiri ardına radikal kararlar alıyor.

Aykut Kocaman'dan şok karar

Yapılacak transferler konusunda yönetimle sürekli olarak temasta olan tecrübeli çalıştırıcı, gidecek ve kalacak oyuncular konusunda da önemli kararlar aldı.

Kocaman yeni sezonda Emmanuel Emenike, Van der Wiel ve Miroslav Stoch'u kesinlikle takımda düşünmediğini ifade ederek kendilerine takım bulmalarını istedi.

Yönetimin de onay vermesiyle birlikte üç futbolcuya da bu durum iletildi. Bunun yanı sıra Fenerbahçe'de birçok oyuncu da ipin ucunda...Tam 6 isim teknik direktör Aykut Kocaman'ın kararına göre ya kalacaklar ya da gönderilecekler.

TAKASTA KULLANILABİLİRLER 

Aykut Kocaman'ın yanı sıra yönetimin de yeni sezonda takımda düşünmediği bazı isimler var.Ancak bu oyunculara, "Kendinize kulüp bulun" denmesine rağmen kesin olarak gözden çıkarılmış değiller.Sadece teklif gelmesi halinde gönderilmelerine onay verilecek.Gelmezse de bir şekilde takıma yapılacak yeni transferler için takasta kullanılacaklar.

 İşte o isimler...

Ozan Tufan ,Aatif Chahechouhe,Alper Potuk, Volkan Şen, İsmail Köybaşı , Jose Fernandao


Habertürk
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER