Aykut Kocaman Eğer Şampiyon Olursak !

Aykut Kocaman, Konyaspor maçı için futbolcularını "İpler elimizde olmasa da sezonu şampiyon tamamlamamız mucize olmaz. Kupayı hak ediyoruz." sözleriyle motive etti.

Aykut Kocaman Eğer Şampiyon Olursak !
Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, dün yapılan antrenman öncesinde futbolcularıyla son bir toplantı yaptı. Her ne kadar Galatasaray'ın şampiyonluk için ciddi bir avantajı olsa da geçmiş yıllarda benzer durumlarda kupayı kaçırdıklarına vurgu yapan deneyimli hoca, Atiker Konyaspor'u devirip İzmir ve Başakşehir'den gelecek müjdeli haberleri bekleyeceklerini belirtti.

İŞTE AYKUT KOCAMAN'IN SÖZLERİ:

Ligde kalmayı garantileyen rakiplerinin psikolojik olarak rahatlamasının sahaya nasıl yansıyacağını kestiremediğinin de altını çizen Kocaman, "Maçı ilk yarıda koparmamız lazım. Eğer skor avantajını elimize geçiremezsek hem kendimizi hem de taraftarımızı strese sokarız. rakip de cesaretlenir. Çıkmadık candan umut kesilmez beyler. Biz şu zamana kadar neler gördük. Eğer ligi şampiyon tamamlarsak bu bir mucize olmaz. Hak ettiğimizi almış oluruz" ifadelerini kullandı
Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2018, 17:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER