banner197

''BANA DEĞER VEREN KULÜBÜ SEÇTİM''

Orman “İnşallah intikam için gitmemiştir” dedi. İsmail yakın çevresine “Biri 2.2 milyon Euro alacak. Biri 1.1 milyon Euro. Ben de bana değer veren bir kulübü seçtim” dedi.

''BANA DEĞER VEREN KULÜBÜ SEÇTİM''

 Fenerbahçe İsmail Köybaşı transferini dün resmen açıkladı. Sabah görüşmelere başlandığını KAP'a bildirdi. İsmail daha sonra sağlık kontrolünden geçti. Gökhan Gönül'ün imza töreni sonrası Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın "İnşalah İsmail intikam için Fenerbahçe'yi seçmemiştir" sözlerine yıldız futbolcunun tepki gösterdiği öğrenildi. İsmail"in "İntikam filan değil, bu prensip meselesi" dediği ifade edildi.

İsmail'in yakın çevresine "Bana 1.1 milyon Euro önerdiler. Kabul ettim. Ancak daha sonra Gökhan'a 2.2 milyon Euro verdiler. Bana teklif edilen paranın tam iki katı. Ben şampiyon olmuş bir takımın sol bekiyim. Gökhan ağabeyi çok severim. O da Fenerbahçe'in sağ bekiydi. Ama arada iki kat fark vardı. Benim yerimde Gökhan ağabey de olsa o da aynısını yapardı. Bu intikam değil prensip meselesi. Biz profesyonel oyuncularız" dediği öğrenildi. İsmail'in bugün saat 14.00'te kendisini resmen F.Bahçeli yapacak sözleşmeye imza atacağı açıklandı.Haber Kaynağı: Takvim

Güncelleme Tarihi: 14 Temmuz 2016, 13:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER