Barış Alıcı için Galatasaray ve Başakşehir itirafı!

Fenerbahçe'nin genç oyuncusu Barış Alıcı konusunda transfer itirafı geldi. Haber Global'e konuşan menajer Batur Altıparmak, sarı lacivertlilere Altınordu'dan gelen 21 yaşındaki oyuncuyu Galatasaray ve Başakşehir'in de istediğini söyledi.

Barış Alıcı için Galatasaray ve Başakşehir itirafı!

"ZAMANLAMA ÇOK ÖNEMLİ"

Batur Altıparmak açıklamasında, "Barış Alıcı, Galatasaray veya Başakşehir'e de gidebilirdi. Başka takıma da gidebilirdi ama gitmedi, Fenerbahçe'ye transfer oldu. Transferlerde bazen zamanlama çok önemli. Oturup konuşurken gerçekleştirebilirsiniz. Doğru zamandı Barış'ın Fenerbahçe'ye transferi öyle gerçekleşti" dedi.


"BARIŞ İÇİN HENÜZ ERKEN"

Barış'ın ilerleyen dönemde daha iyi olacağını aktaran menajeri, "Bazen genç oyuncular bir anda parlarlar. Taraftarın da gözüne hoş gelir. Fakat, iyi antrenman yedikçe, farklı antrenman yedikçe ister istemez fizik performansında düşüş olabilir. İstediklerini sahada yapamayabilir. Biraz geri aldılar, tekrar oynatmaya başladılar. Takım iyi oynamıyor. Barış, iyi bir takım olduğu zaman işleyen bir dişli olur. Barış için henüz erken. Buraya 1 senelik gelmedi, 4 senelik kontrat yaptı. Hatta 5 senelik. Uzun yıllar var önünde." ifadelerini kullandı. 

Kaynak: Sporx 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER