Bizi Fazlasıyla Zorladılar!

Fenerbahçe'nin Medipol Başakşehir karşısındaki 1-0'lık galibiyetini değerlendiren Simon Kjaer, "Zor bir maçtı. Çok İyi bir takıma karşı oynadık. Bizi fazlasıyla zorladılar. Özellikle defansif anlamda çok iyi organize olan ve çok iyi kontra ataklara çıkabilen bir takıma karşı oynadık. Galibiyetle çıkmalıydık, kazandık çok mutluyuz" dedi.

Bizi Fazlasıyla Zorladılar!

Maç boyunca kendisinin kritik müdaheleleri olduğu takım arkadaşlarını sık sık uyardığı konusunda ise Danimarkalı oyuncu, "Futbol böyle bir oyun. Birbirimizin düşüncelerine her zaman katılamayız. Bazen birisi sizi uyarabilir. Hep sessiz kalamayız. Bazen futbolda birbirimizi uyarmamız gerekiyor, biz de bunu yapıyoruz sahada. Herkes takım için elinden geleni yapmaya çılışıyor. Maç boyunca böyle görüntüler çıktı, çok dramatize edecek bir şey yok" ifadelerini kullandı.


UEFA Avrupa Ligi'ndeki muhtemel rakiplerle ilgili olarak ise Kjaer7, "Bizim için gruptan çıkmak çok önemliydi. Bundan sonra keyfini yaşayarak yolumuza devam etmek istiyoruz. Ben de bu yüzden futbol oynuyorum. Zorlu rakiplerin çıkması negatif bir durum oluşturmayacak. O maçları bekliyorum" diye konuştu. 

Güncelleme Tarihi: 13 Aralık 2015, 21:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER