Bonservisini alamayız

Fenerbahçeli yöneticiler Hollandalı futbolcusu Lens'e bonservisini alamayacaklarını iletti. Sarı lacivertli ekibin en istikrarlı isimlerinden biri olan Lens, yeniden kiralanmaya çalışılacak

Bonservisini alamayız
Sarı-lacivertlilerde Hollandalı futbolcunun geleceği belli oldu.
Fenerbahçe yönetimi gelecek sezonda Lens'le yollarına devam edicek.
Hollandalı oyuncunun son maçlarda gösterdiği yüksek performanstan çok memnun olan yönetim, ilk raporu Teknik Direktör Dick Advocaat'tan olumlu alınca, yeni gelecek hocayla da (Aykut Kocaman) görüştü.

Hollandalı futbolcudan da gelecek sezon aynı şartlarda kalması konusunda onayı alındı.
Sarı-lacivertli yönetim Lens'e, , "Finansal Fair-Play nedeniyle senin bonservis ücretini ödeyip, tapunu almamız imkansız. En iyi seçenek kiralama yöntemi" dediler.
"Bu konuda sen de istekliysen bize yardımcı ol. Aynı şartlarda 1 yıl daha kal" önerisine "Olur" veren Hollandalı, F.Bahçe ile yaptığı görüşme hakkında da menajerini bilgilendirdi.

Menajeri de tapuyu elinde bulunduran İngiliz Sunderland'le yaptığı görüşmede bir yıl daha kiralama teklifine sıcak baktığı izlenimi aldı...
Lens de istanbul'da kalmak istediğini belirtti.
Sevilen futbolcu Fenerbahçe ile uzlaşılmasının üç taraf için de yararlı olacağını iletti.
Olumlu geri dönüş almasından sonra Hollandalı oyuncunun maçlardaki grafiği de yükseldi.
Özellikle babasının öldüğü dönemde Fenrbahçe camiasından çok büyük destek gören ve "Taraftarların ilgisinden etkilendim ve Türkiye'yle duygusal bağlarım güçlendi. Fenerbahçe benden memnunsa ben de kalmak isterim" açıklaması yapan Lens, son maçlarda daha çok sorumluluk almaya başladı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER