Burak Özçivit Alex'i sinemaya transfer ediyor!

Oyunculuğunun yanı sıra kendisine ait bir de yapım şirketi bulunan Burak Özçivit, bomba bir proje hazırlığında. Maddi sıkıntılar içerisinde yaşayıp daha sonra yıldız bir futbolcunun hayatını konu alan bir sinema filmi çekme hazırlığında olan Özçivit, Fenerbahçe sevdasını da gözler önüne serecek.. Koyu bir Fenerli olan Burak Özçivit, filmde rol alması için Fenerbahçe'nin efsane ismi Alex de Souza'ya teklif götürdü. Filmin ana karakteri olan futbolcunun Alex'le rol gereği bir araya gelip efsane Brezilyalı'dan futbol dersleri almasını isteyen ünlü oyuncu, yaz aylarında ise Brezilya'ya gidip Türkiye'de iz bırakan Alex ile yüz yüze görüşecek.

Burak Özçivit Alex'i sinemaya transfer ediyor!

Özellikle Fenerbahçe taraftarını sinema salonlarına çekmesine garanti gözüyle bakılan Burak Özçivit'in yeni filmiyle ilgili birçok detayı ise şimdilik herkesten sakladığına dikkat çekiliyor. Alex de Souza'nın da bu teklife sıcak bakacağı gelen bilgiler arasında.


FAHRİYE DE FENERLI OLDU
Burak Özçivit, Fenerbahçe tutkusunu şimdilerde oğullarına yaklaşık 7 buçuk aylık hamile olan eşi Fahriye Evcen'e de aşıladı.


Geçtiğimiz hafta Türkiye'ye gelen Alex, "Burası benim ikinci vatanım. Unutamayacağım kadar güzel günler yaşadığım yer" dedi.Kaynak:Takvim 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER