banner229

Comolli Bu Hafta Transferleri Bitiriyor ! İşte O İsimler ...

Barış Alıcı, Berke Özer ve Ferdi Kadıoğlu ile imzalara başlayan Fenerbahçe, ilk yabancı transferini Andre Ayew ile gerçekleştirdi.

Comolli Bu Hafta Transferleri Bitiriyor ! İşte O İsimler ...
Sarı-Lacivertli yönetim, bu hafta da imzalara tam gaz devam etmeyi planlıyor.

ŞUAN DA ÖNCELİK FORVETTE

Vincent Janssen’de KAP bildirimi bekleniyordu. Tottenham’ın, ‘satın alma garantisi’ için sözleşmeye madde koydurmaya çalışması nedeniyle bu transfer gecikti.

SLİMANİ AYEW'E BAĞLI

Fenerbahçe, gündemine Leicester City’li Islam Slimani’yi aldı ve görüşmeler başladı. Leicester City, Ayew’in kardeşi Jordan Ayew’in işini bitirmek üzere. Bu transfer sonrası Slimani’yi göndermeleri kesin gibi görünüyor. Comolli, Janssen ve Slimani’nin ikisine birden imza attırmak istiyor.

SAVUNMA İÇİN LİSTEDE İKİ İSİM VAR

Bonservisi elinde olan Diego Reyes’e teklif yapılmıştı. Meksikalı’nın başka talipleri de var. Ancak Fenerbahçe’de daha fazla 11’de şans bulacağı için Sarı-Lacivertli ekip avantajlı görünüyor.  Anlaşma sağlanması durumunda, geçen sezonun son bölümünde sakatlanan Reyes, detaylı sağlık muayenesinden geçirilecek.

CHELSEA'NİN TAVRI KIZDIRDI

Zouma konusunda ise Chelsea’nin başka teklifler bekleyip işi ağırdan alması, Fenerbahçe’yi kızdırdı. Comolli, İngilizler’le son kez görüşerek, “Bir an önce kararınızı verin” restini çekecek. Fransız direktör önceliği forvete verse de hedefi yeni stoperi Benfica maçlarına yetiştirmek.
Kaynak:Fanatik

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER