banner229

Diego Costa Kapışması !

Fenerbahçe ve Galatasaray Diego Costa İçin Kapışıyor.

Diego Costa Kapışması !

Süper Lig'in iki devi, bir yandan lig maçları için çalışmalarına devam ederken diğer yandan da takviyeler için mesai harcıyor. Todofichajes'in haberine göre bu kez ezeli rakipler saha dışında, transferde karşı karşıya geldi ve rota Atletico Madrid'in yıldız golcüsü Diego Costa'ya çevrildi.Süper Lig'in iki devi Fenerbahçe ve Galatasaray, bu kez yeşil sahaların dışında, transferde karşı karşıya geliyor ! Todofichajes'in aktardığı bilgilere göre gündemin bir numaralı ismi Atletico Madrid'in dünyaca ünlü golcüsü Diego Costa.

2021 Haziran'da sözleşmesi sona erecek Diego Costa için iki büyük kulüp hayli yoğun bir çalışma yapıyor. Ocak ayından itibaren resmi olarak görüşme yapabilecek olan Costa için Galatasaray ve Fenerbahçenin devrede olduğu kaydedildi.

Geçtiğimiz yaz transfer döneminde  MLS, Çin ve Suudi kulüplerinin oyuncuyla yakından ilğilendiği ,aynı kulüplerin yeniden Costa için devreye gireceği ifade edildi.

Costa'nın aklında ise Türkiye olduğu ve en iyi teklifin Türkiye'den geleceği iddiası yazıldı. Fenerbahçe ve Galatasaray'ın Costa'ya ideal sözleşmeyi önereceği dile getirilirken, Beşiktaş'ın da transfer olasılığını düşündüğü yaşanılan mali problemler nedeniyle siyah beyazlıların temkinli yaklaşacağı kaydedildi.

Galatasaray'ın Costa transferinin, Falcao'nun ayrılığına bağlı oldugunu  ve Fenerbahçe'nin bu operasyonda en büyük rakibi olacağı, tüm şartları zorlayacağı belirtildi.

Kaynak: Fotomaç

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER