Fener Ol'dan her gün 1 milyon 140 bin Euro!

4 Nisan’da resmen başlayacak “Fener Ol” kampanyası Fenerbahçe'nin mali krizden kurtuluşu olarak görülüyor.

Fener Ol'dan her gün 1 milyon 140 bin Euro!

4 Nisan’da resmen başlayacak “Fener Olkampanyası için Fenerbahçe’nin önünde 31 Mayıs’a kadar 57 gün var. Yani Fenerbahçe yönetimi her gün 1 milyon Euro bile toplasa 65 milyon Euro’luk eksi açığını kapatamayacak. Sarı-lacivertli yönetimin UEFA’ya verdiği sözü yerine getirmesi için Fener Ol kampanyasında 4 Nisan’dan 31 Mayıs’a kadar her gün 1 milyon 140 bin Euro toplaması gerekecek.

Fener Ol kampanyası için 4 Nisan'ın bir başka önemi

Fenerbahçe yönetiminin mali kurtuluş olarak gördüğü "Fener Ol" kampanyasının başlama tarihi için 4 Nisan’ın seçilmesinin arkasında bir başka önemli nedenin olduğu ortaya çıktı. 4 Nisan 2015 yılında, Fenerbahçe’nin takım otobüsüne saldırı düzenlenmişti. Yönetim adına kampanyayı o gün açıklayacak olan Ali Koç’un, bu saldırıya da atıfta bulunacağı gelen bilgiler arasında.

Fener Ol kampanyası için Cem Yılmaz'a teklif

Fenerbahçe taraftarları “Fener Ol” kampanyası için kolları sıvadı. Bu arada Cem Yılmaz’a da sürpriz bir teklif gitti. Marmara Üniversitesi Uni-Feb derneği üyeleri ünlü komedyene, “okulumuza  konuk ol. 1 saat konuşma yap. Program için dinleyenlerden para toplayalım. Bu parayı da Fenerbahçe’nin kampanyasına bağışlayalım” önerisi gitti.Kaynak:Fotospor

Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2019, 11:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER