Fener yılın transferi için kolları sıvadı

Süper Lig'de hayal kırıklığı yaşayarak şampiyonluk hedefinden uzaklaşan Fenerbahçe, Dortmund'da istediği forma şansına ulaşamayan Emre Mor'u kadroya katmak istiyor.

Fener yılın transferi için kolları sıvadı
Fenerbahçe’de gelecek yılın transfer planlaması başladı. Sarı lacivertlilerin asıl bombası ise bu yıl Dortmund’da beklediği şansı bulamayan Emre Mor
Yeni sezonda genç, dinamik ve heyecan dolu bir kadro kurmak istiyen ​Fenerbahçe, özellikle kiralık ve bonservisi biten oyuncular üzerinde duruyor. Fenerbahçe asıl bombayı ise Emre Mor ile patlatacak. Genç futbolcu için girişimlere başlandı bile.

Emre Mor’un Fenerbahçe’de kendini bulacağına ve başarılı olacağına inanan sarı lacivertliler genç yıldız adayının menajeri Muzzy Özcan’ın İstanbul’a gelmesi bekleniyor. Emre Mor’un gelecek yıl oluşturulacak dinamik takımın önemli bir silahı olabileceğini düşünen sarı lacivertliler genç futbolcu için Dortmund’un kiralama için kapısını da çalacak. Önce Emre Mor’u ikna etmek isteyen sarı lacivertliler genç futbolcunun menajeri ile temas kurarken önümüzdeki yılın kadrosunda Emre Mor’un olması için büyük bir çaba harcanacak. 

Emre’nin Fenerbahçe’de çok başarılı olacağını düşünen sarı lacivertliler bu oyuncunun yanı sıra başka oyuncuları da izleterek raporlar oluşturuyorlar ve gelecek yılın planlamasını yapıyorlar.

Hürriyet

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER