FENERBAHÇE 10'NUN PEŞİNDE

Pastore, Valbuena ve Ziyech üçlüsünden birisi pazartesi gününe kadar Fenerli olacak. Fenerbahçe yönetimi Pastore'de kiralama, Valbuena ve Ziyech'de ise kiralama veya satın alma yöntemini seçecek. Kulüp ve menajerlerle temaslar tüm hızıyla devam ediyor.

FENERBAHÇE 10'NUN PEŞİNDE

EFA ile mali yapılandırma anlaşmasına giden Fenerbahçe, bu zorlu sürece rağmen başarılı hamlelerle güçlendirdiği kadrosuna en önemli katkıyı yapmak için yoğun bir çaba sarfediyor. Teknik direktör Vitor Pereira'nın uygulamayı düşündüğü 3-5-2 sisteminde kilit oyunculardan birisi olacak olan 10 numaralı pozisyon için Fenerbahçe camiası adeta geri sayıma geçti. Fenerbahçe yönetimi PSG'li Javier Pastore, Lyon'lu Valbuena ve Twenteli Ziyech için girişimlerini tüm hızıyla devam ettiriyor. Mali anlaşma gereği ayağını yorganına göre uzatma durumunda olan Fenerbahçe'de kiralama yöntemi ilk tercih olacak. Sarı-Lacivertli yönetimin Faslı yıldız Ziyech'den vazgeçmediği gibi önemli gelişmeler de söz konusu.

YENİ 10 NUMARA HER AN AÇIKLANABİLİR
FAS basını "Ziyech hiç olmadığı kadar Fenerbahçe'ye yakın" yorumunu yaparken, PSG'nin Arjantinli 10 numarası Javier Pastore için de girişimler ciddi bir şekilde devam ediyor. Ancak Fener yönetimi bonservisi oldukça yüksek olan Pastore için tek seçenek olarak kiralamayı düşünüyor. Valbuena'da ise bonservis bedeli makul bir düzeye çekilirse satın alma opsiyonu kullanılacak. Aksi halde bu oyuncuda da kiralama söz konusu. 
(TAKVİM)

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2016, 09:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER