Fenerbahçe, Aykut Kocaman'ın istemediği ismi transfer etti

Aykut Kocaman’ın 2016-17 sezonunda Deni Milosevic’i Standard’tan 200 bin Euro’ya aldığı sezonda Zajc’ın da menajerler aracılığıyla Konyaspor’a önerildiği ortaya çıktı.

Fenerbahçe, Aykut Kocaman'ın istemediği ismi transfer etti

Fenerbahçe, Cumartesi akşam Sloven Miha Zajc’la sahaya çıktı... Konyaspor’un Sloven oyuncusu Nejc Skubic ise takım arkadaşlarını vatandaşı için sürekli uyardı. ''Ona basın ona basın… unutmayın.'' Zajc’ın 11’de başlayacağının belli olduğu günden bu yana Skubic’in takım arkadaşlarına, ''baskıya gelemez. Baskı yaptığınız anda topu kaybeder'' uyarısı yapmıştı. Zajc da Cumartesi akşam 60 dakikada 40 kez topla buluşurken girdiği 5 ikili mücadelenin sadece 1’ini kazandı. Ofansif tek hamlesi 1 adam geçmesiydi.

Kocaman, Zajc'ın yerine Milosevic'i tercih etti

Bu arada Aykut Kocaman’ın 2016-17 sezonunda Deni Milosevic’i Standard’tan 200 bin Euro’ya aldığı sezonda Zajc’ın da menajerler aracılığıyla Konyaspor’a önerildiği ortaya çıktı. Kocaman’ın 400 bin Euro’luk maliyeti olan Zajc’ın yerine 200 bin Euro’luk Milosevic’i tercih ettiği bildirildi. O sezonun Ocak ayında Zajc, 2.3 milyon Euro’ya Empoli’ye transfer oldu.


Kaynak:Fotospor

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER