Fenerbahçe Başkan Vekili Semih Özsoy’dan Yıldırım Demirören’e sert eleştiri

Fenerbahçe Başkan Vekili Semih Özsoy, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören'e sert eleştirilerde bulundu. Semih Özsoy, Yıldırım Demirören hakkında çarpıcı bir iddiada bulundu.

Fenerbahçe Başkan Vekili Semih Özsoy’dan Yıldırım Demirören’e sert eleştiri

Spor Toto Süper Lig’in ikinci yarısında yaşanan hakem hataları ile ilgili konuşan Fenerbahçe başkan vekili Semih Özsoy, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) kurumları ve Başkan Yıldırım Demirören’i sert bir dille eleştirdi. NTV’de yayınlanan ‘%100 Futbol’ programında konuşan Semih Özsoy, TFF kurumlarının tamamen çöktüğünü söyledi.

TFF Başkanı Yıldırım Demirören ile ilgili kendilerine yapılan yorumlarda “Pek gelmez, fazla ilgilenmez” şeklinde ifadelerle karşılaştıklarını belirten Semih Özsoy, yapılan hataların kasıtlı olduğunu düşündüklerini söyledi. Merkez Hakem Kurulu’nun değişmesinin yeterli olmayacağını belirten Semih Özsoy “Durum vahim… Federasyon kurumlarının tamamı çökmüş durumdu… Yapının ve sistemin değişmesi lazım” ifadesini kullandı.

MHK Başkanı Yusuf Namoğlu hakkında da konuşan Semih Özsoy “Yusuf Namoğlu gidecek zaten… Yusuf Namoğlu’nun gitmesini bize bağlamasınlar. Ancak bu yetmez. Biz Türk futbolunu çekip çevirebilecek, talimat almayacak insanların peşindeyiz” şeklinde konuştu. Semih Özsoy, çalınan düdüklerin sıradan olmadığını, yaşanan hatalarda art niyet aradıklarını belirtti.Kaynak:Skor

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER