Fenerbahçe'de 11 isim yolcu!

ALİ KOÇ VE EKİBİ NEŞTERİ VURUYOR Fenerbahçe'de Aziz Yıldırım karşısında tarihi bir zafer elde eden Ali Koç operasyona başlıyor. Performansından memnun kalınmayan isimlerin yanı sıra satış potansiyeli olan oyuncular ile de önümüzdeki sezon yollarını ayırmayı planlayan sarı-lacivert kulüp, bir anlamda kadrosundan 11 oyuncuya da veda edecek. İşte önümüzdeki sezon sarı-lacivertli kulüpte olmaması kuvvetle muhtemel en iyi 11;

Fenerbahçe'de 11 isim yolcu!

Kameni

Fenerbahçe'ye transfer olduğu günden bu yana beklentileri karşılayamayan Kameni'nin sözleşmesi devam etse de önümüzdeki sezon takımda kalmasına mucize gözüyle bakılıyor. Takımdaki satış potansiyeli olan oyunculardan biri olan Kameni'nin Çin ve Katar opsiyonları bulunuyor.

.Fenerbahçede isim yolcu

 

Skrtel

Fenerbahçe'nin önemli futbolcularından biri olan Skrtel, 33 yaşında. Sarı-lacivertli kulüp, 2 yıl daha sözleşmesi bulunan Skrtel için tüm alternatif opsiyonları değerlendirecek.Fenerbahçede 11 isim yolcu
 

Luis Neto

Fenerbahçe'de kiralık olarak forma giyen Luis Neto, önümüzdeki sezon kesin olarak kadroda yer almayacak

 

.Fenerbahçede 11 isim yolcu

 

Roman Neustadter

Fenerbahçe'ye transfer olduğu günden bu yana performansıyla istikrarı sağlayamayan Neustadter için 2018 Dünya Kupası büyük avantaj olacaktı ancak Rus oyuncu, milli takım aday kadrosundan da çıkartıldı. Fenerbahçe, Roman Neustadter için gelen tüm teklifleri değerlendirecek.

Fenerbahçede isim yolcu

 

.

Ozan Tufan

Fenerbahçe'nin en büyük satış potansiyelleri arasında yer alan Ozan Tufan'ın sezon sonunda Avrupa'ya transferine kesin gözüyle bakılıyor.

Fenerbahçe'de isim yolcu
 

Valbuena

Aykut Kocaman ile yıldızı barışmayan Valbuena için sezon sonunda ABD, Katar ve Çin opsiyonları bulunuyor ancak Aykut Kocaman'ın durumundaki belirsizlik, Valbuena'nın geleceği açısından da belirleyici olacak.

.Fenerbahçe'de isim yolcu
 

.

Josef de Souza

Fenerbahçe'nin en büyük satış potansiyeli olan Josef de Souza için 12-15 milyon euro seviyesinde gelecek olan teklifler olası bir ayrılığın fitilini ateşleyecek.

Fenerbahçe'de 11 isim yolcu

 

Nabil Dirar

Fenerbahçe'deki performansı ile tartışma yaratan Dirar için sezon sonu yolculuk pek de uzak görünmüyor.

Fenerbahçe'de isim yolcu
 

Aatıf

Fenerbahçe'de bu sezon bile kalması "sürpriz" olarak değerlendirilen Aatıf'ın sezon sonunda Fenerbahçe'ye formasına veda etmesin kesin gözüyle bakılıyor.

Fenerbahçe'de 11 isim yolcu

 

Fernandao

Ayrılacak

Fenerbahçe'de isim yolcu

.

 

Janssen

Sözleşmesindeki opsiyon kullanılmayacak

.Fenerbahçe'de isim yolcu

.

.

.


.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER