Fenerbahçe'de büyük operasyon! 10 isim yolcu

Bir an önce küme düşme hattından uzaklaşmak isteyen Fenerbahçe'nin teknik patronu Ersun Yanal bir yandan da önümüzdeki sezonun planlarını yapıyor.

Fenerbahçe'de büyük operasyon! 10 isim yolcu

Önümüzdeki sezon kadroda düşünmediği Slimani'yi kadroya bile almıyor. Bir çoğunu da yedek bekletiyor. Ersun Yanal'ın önümüzdeki sezon 10 futbolcu ile yolları ayırmayı düşündüğü ifade ediliyor.

SATILACAK OYUNCULAR DA VAR! 

Bu futbolcuların Slimani, Neustadter, Kameni, Benzia, İsmail, Şener, Tolga Ciğerci, Alper Potuk, Frey ve Ayew olduğu belirtiliyor. Bunların arasında sözleşmeleri devam eden Alper ve Frey'in satılacağı ve buradan kaynak oluşturulacağı bildirildi.

SKRTEL'E TEKLİF YAPILMIŞ DURUMDA 

Sözleşmesinde "Sakatlığı düzelmezse sözleşmesi tek taraflı feshedilebilir" maddesi bulunan Tolga Ciğerci ile de devam edilmeyecek. Sözleşmesi sona erecek olan Skrtel'e teklif yapıldığı da gelen haberler arasında.

EN AZ 5 TANE 1. SINIF TAKVİYE YAPILACAK 

Valbuena ve Soldado'ya ise Ersun hocanın şimdilik sıcak baktığı belirtiliyor. Fenerbahçe'nin yeni sezonda üst düzey 1 ya da 2 tane santrfor, stoper, sol bek ve kanat oyuncusu takviyesi yapacağı da ifade ediliyor.

AYEW'DE SIKINTI MALİYET 

Bonservis maliyeti yüksek olan Ayew'in kalma şansı az. Ancak uygun şartlarda kiralama olursa düşünülebilir.Kaynak:Hürriyet

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER