Fenerbahçe'de Çılgın Proje

Fenerbahçe'nin eski yöneticilerinden Hakan Bilal Kutlualp, 50 bin 509 kişi kapasiteli Şükrü Saracoğlu Stadı’nın kapasitesinin uzun sürede 80 bine çıkarılması önerdi.

Fenerbahçe'de Çılgın Proje

Ali Koç'un başkan seçilmesinin ardından, Fenerbahçeli taraftarlar kombinelşere hücum etmişti. Sarı-Lacivertlilerin eski yöneticilerinden Hakan Bilal Kutlualp, 50 bin 509 kişi kapasiteli Şükrü Saracoğlu Stadı’nın kapasitesinin uzun sürede 80 bine çıkarılması gerektiğini vurguladı. Kutlualp, “50 bin kişilik stat yetmeyecek, Camiada ortak bir karar alınırsa İstanbul Park’ın olduğu yere 80 bin kişilik Allianz Arena benzeri modern bir stadyum yapılabilir” dedi.

AVM ve REZİDANSLARDAN GELİR


Kutlualp, “Ben bir öneride bulundum. Herkes fikrini beyan edip tartışabilir. Olayı uzun vadeli düşündüm. Gerekirse referandumumuzu da yaparız. Şu andaki yere de Zorlu benzeri bir AVM ve rezidans yapılabilirse elde edilecek gelirle borçları kapatırız. Artık Barcelona, Real Madrid ve Manchester United gibi bir Fenerbahçe’nin temellerini atma zamani geldi” yorumunda bulundu. Hakan Bilal Kutlualp'in bu şık önerisine, sarı-lacivertli taraftarlardan sosyal medyada büyük bir destek geldi.

Kaynak  - Akşam

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER