Fenerbahçe'de dev zirve! Comolli futbolcuları kulübe çağırdı

Fenerbahçe sözleşmesi devam eden bazı futbolcularla yollarını ayırmak ya da indirime gitmek istiyor. Comolli, Frey ile birlikte Alper'in menajeri ile görüşecek. Fransız Valbuena için de pazarlığa oturacak.

Fenerbahçe'de dev zirve! Comolli futbolcuları kulübe çağırdı

Yeni sezonun nokta atış transferleri için yoğun bir çalışma dönemi içinde olan Fenerbahçe'de bir yandan da kadroda düşünülmeyen ya da forma şansı az olan oyuncuların durumları da ele alınıyor. Ersun Yanal'ın kadroda düşünmediği Frey ve Alper'in menajerini Comolli'nin kulübe çağırdığı öğrenildi.

FESİH YA DA SATIŞ OLACAK

Bu iki oyuncunun menajerleriyle sözleşme fesih veya satış şartlarının konuşulduğu ifade edildi. Bu arada Comolli'nin Valbuena'nın menajeri ile de bir görüşme yapmayı plandığı gelen haberler arasında.

VALBUENA'NIN ÜCRETİ SORUN

2 maç daha oynaması durumunda sözleşmesi otomatik olarak uzayacak olan Valbuena'nın aldığı ücretin çok yüksek olduğu ve düşürmesini isteneceği öğrenildi. Valbuena'nın ücreti 4.5 milyon Euro.

YANAL KALMASINI İSTİYOR AMA...

Ücretin düşürülmesi durumunda Yanal'ın takımda kalmasını istediği Valbuena için bir sorun kalmayacak. Ancak kabul edilmezse Fransız yıldızın satışı için çalışmalar yapılacağı ifade edildi.

SÜPER LİG KULÜPLERİ İLGİLENİYOR

Frey için bazı Süper Lig kulüplerinin ilgisinin olduğu ve İsviçreli futbolcunun bu takımlardan birine kiralama ya da satış yoluyla gönderilebileceği öğrenildi. Frey'in her şeye rağmen çok koşan ve mücadele eden bir oyuncu olması Süper Lig için çok uygun.


Kaynak:Takvim

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER