Fenerbahçe'de Erol Bulut'tan yeni kararlar!

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü Erol Bulut ile birlikte Samandıra’da başlayan değişim kendini göstermeye devam ediyor.

Fenerbahçe'de Erol Bulut'tan yeni kararlar!

Takımdaki en büyük eksikliğin birliktelik olduğu tespitini yapan Süper Lig ekiplerinden Fenerbahçe'nin teknik direktörü Erol Bulut, oyuncu grubunun daha da kaynaşması adına yeni uygulamaları hayata geçirmeye devam ediyor.

DHA'da yer alan habere göre; Çalışmalar ilk başladığında Sarı Lacivertli takımın yemeklere toplu olarak katılması kuralını koyduğu belirtilen genç teknik adam Bulut, öğrencilerinden yemek masasında daha çok dialog kurmalarını istediği ifade ediliyor. Muhabbet ve arkadaşlığın ilerlemesi gayretinde olan Sarı Lacivertli hoca Erol Bulut, bir çok sohbeti de bizzat kendi başlatıyor.

Bulut, ayrıca kamp sonrası ailelerin de katılacağı bir barbekü partisi düzenleyerek, kaynaşma ortamının daha da ilerlemesini planlıyor.

Yeni sezona takım olmuş bir Fenerbahçe ruhu ile girmek hedeflenirken, Sarı Lacivertli yönetimin kararlı adımlarla yürüttüğü ve takıma katacağı transferlerle de kaliteli, güçlü bir kadro oluşturulması planlanıyor.

Kaynak: Mynet Spor

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER