Fenerbahçe'de Ersun Yanal'dan derbi toplantısı

Fenerbahçe'nin hocası Ersun Yanal, Galatasaray’ın 6’da 6 yaptığı maçlardan görüntüler hazırladı. Dünkü idman öncesinde yaklaşık 40 dakika bu görüntüler eşliğinde Cim Bom’un analizi yapıldı.

Fenerbahçe'de Ersun Yanal'dan derbi toplantısı

Süper Lig ekibi Fenerbahçe, derbi hazırlıklarını dün sabah yaptığı antrenman ile sürdürdü. Sarı Lacivertli takımda yapılan son idmanda daha çok görüntülü analiz üzerinde duruldu. 58 yaşındaki Sarı Lacivertli taknik adam Ersun YanalGalatasaray’ın 6’da 6 yaparak şampiyonluk yarışında yeniden iddialı hale geldiği mücadelelerden özel görüntüler hazırlattı. Tecrübeli hoca, dünkü antrenman öncesinde oyuncularıyla yaklaşık 40 dakika süren analiz toplantısı yaptığı öğrenildi.

Fenerbahçe teknik direktörü Ersun Yanal, toplantı sırasında özel olarak hazırlattığı görüntüler eşliğinde Sarı Kırmızılı takımın güçlü ve zayıf olan yanlarını oyuncularına anlattı. analiz toplantısında yardımcılar da söz aldı Yanal, sık sık videoyu durdurarak, rakibin özellikle dikkat edilmesi gereken yönlerine dikkat çekti.

Galatasaray’ın maç boyunca hangi dakikalar arasında nasıl bir oyun sergilediği, baskı altındayken nasıl oyun kurduğu, baskı yaparken sahaya nasıl yayıldığı gibi birçok detay, futbolculara aktarıldı. Analiz toplantısı sırasında Ersun Yanal’ın yardımcıları da uzmanlık alanlarına giren konularda söz alarak oyunculara bilgi verdi.

Sarı Kırmızılı ekibin analizinde ön plana çıkan detaylardan biri rakibin deplasmanda yediği goller oldu. Galatasaray deplasmanda kalesinde 9 gol görürken bunların 4’ü duran toplardan geldi. Başarılı teknik direktör Ersun Yanal, özellikle Sarı Kırmızılı oyuncu Luyindama’nın yokluğunda hava toplarında daha da zorlanan Galatasaray'ın bu zaafından yararlanmayı hedefliyor.

58 yaşındaki teknik adam, hafta boyunca futbolcularına bol bol korner ve cezası sahası çevresinden serbest vuruş organizasyonları yaptırdı. Deneyimli hoca, Muriqi, Kruse, Tolga, Ozan, Serdar Aziz gibi isimlere de güvendiği belirtildi.

Kaynak: İnternet Spor

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER